Талдықорған облыстық әкiмшiлiгiнiң мемлекеттiк резервтен пайдаланылған көмiр үшiн берешегiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 1827
Талдықорған облысы бюджетiнiң мемлекеттiк материалдық резерв алдындағы берешегiн жою қажеттiгiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Талдықорған облысының әкiмiне мемлекеттiк материалдық резервтен пайдаланылған көмiр үшiн 92444 мың теңге сомасындағы берешектi, облыстық бюджеттiң республикалық бюджеттен толық алмаған субвенция есебiне есептелуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер
жөнiндегi комитетi 92444 мың/теңге сомасында Талдықорған
әкiмшiлiгiне босатылған ДР маркалы көмiрiн оны мемлекеттiк резервке
салу көлемiн азайту есебiне есептен шығарсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О ликвидации задолженности Талдыкорганской области за использованный уголь из государственного резерва
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 1827
В связи с необходимостью ликвидации задолженности бюджета Талдыкорганской области перед государственным материальным резервом Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить акиму Талдыкорганской области произвести зачет задолженности за использованный уголь из государственного материального резерва в счет недополученной областным бюджетом субвенции из республиканского бюджета за 1994 год в сумме 92444 тыс.
тенге.
2. Комитету по государственным материальным резервам Республики
Казахстан списать отпущенный Талдыкорганской области уголь марки ДР
на сумму 92444 тыс. тенге в счет уменьшения объема его закладки в
государственный резерв.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан