Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 21 желтоқсан N 1828
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiне ведомстволық бағыныстағы мекемелердiң алған нан мен жылу қуаты үшiн пайда болған берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджет пен мемлекеттiк ресурстардан босатылған 1994 жылғы егiн орағының астығы үшiн ақы төлеу бойынша республикалық бюджетке берешегi бар акционерлiк қоғамдар арасында мынадай мөлшердегi: "Аягөз-Астық" бойынша - 10,5 миллион (он миллион бес жүз мың) теңге; "Жаңғызтөбе - Астық" бойынша - 5,5 миллион (бес миллион бес жүз мың) теңге сомасындағы берешекке бiр жолғы есептеу жүргiзсiн. "Аягөз-Астық" және "Жаңғызтөбе - Астық" акционерлiк қоғамдары жүргiзiлетiн есептеу мөлшерiнде Семей облысының қылмыстық-атқарушы жүйесi мекемелерiнiң берешегiн мынадай мөлшерлерде: алынған нан үшiн Семейдiң "Нан" акционерлiк қоғамына - 9 (тоғыз) миллион теңге сомасында, жылу қуаты үшiн "Алтайэнерго" өндiрiстiк-энергетикалық бiрлестiгiнiң Семей Жылу энергетика орталығына 7 (жетi) миллион теңге сомасында жоятын болсын.
16 (он алты) миллион теңге мөлшерiндегi аталған сома Семей
облысының қылмыстық-атқарушы жүйесi мекемелерiнiң нан мен жылу қуаты
үшiн берешегiн өтеуге Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
министрлiгiн қаржыландыру есебiне есептелсiн.
2. Берешектi есептеу 1995 жылғы 1 желтоқсандағы жағдай бойынша,
аталған сомаларды республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс
бөлiктерiнде көрсете отырып жүргiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 1828
В целях сокращения образовавшейся задолженности учреждений, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан, за полученный хлеб и теплоэнергию Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести разовый зачет задолженности между республиканским бюджетом и акционерными обществами, имеющими задолженность в республиканский бюджет по оплате за зерно урожая 1994 года, отпущенное из государственных ресурсов, в следующих размерах: по "Аякоз-Астык" - в сумме 10,5 миллионов (десять миллионов пятьсот тысяч) тенге; по "Жангиз-Тобе-Астык" - в сумме 5,5 миллионов (пять миллионов пятьсот тысяч) тенге. Акционерным обществам "Аякоз-Астык" и "Жангиз-Тобе-Астык" в размерах производимого зачета погасить задолженность учреждений уголовно-исполнительной системы Семипалатинской области в следующих размерах: за полученный хлеб Семипалатинскому акционерному обществу "Нан" - в сумме 9 (девять) миллионов тенге; за теплоэнергию Семипалатинской ТЭЦ Производственно-энергетического объединения "Алтайэнерго" в сумме 7 (семь) миллионов тенге.
Зачесть указанную сумму в размере 16 (шестнадцать) миллионов
тенге в счет финансирования Министерства внутренних дел Республики
Казахстан на погашение задолженности учреждений
уголовно-исполнительной системы Семипалатинской области за хлеб и
теплоэнергию.
2. Зачет задолженности производится по состоянию на 1 декабря
1995 года, с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях
республиканского бюджета.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан