Құқық қорғау мен қорғаныс ведомстволарының бюджет қарыздары бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 1829
Құқық қорғау және қорғаныс ведомстволарының жабдықтау кәсiпорындары мен ұйымдарынан алған медициналық жабдықтар мен дәрi-дәрмектер үшiн қарыздарын өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
1995 жылғы 1 қарашадағы жағдай бойынша Республикалық бюджет пен Ресей Федерациясына төлемдер жасау үшiн берiлген салық төлемдерi мен кредиттер бойынша берешегi бар кәсiпорындар, ұйымдар арасында жалпы сомасы 33381 мың (отыз үш миллион үш жүз сексен бiр мың) теңгенi бiр жолғы есептеу жүргiзсiн;
қаржыландыру кезiнде қосымшада көрсетiлген кәсiпорындар мен ұйымдардың алған медициналық жабдықтар мен дәрi-дәрмек үшiн берешегi, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң 12629 мың (он екi миллион алты жүз жиырма тоғыз мың) теңгесi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң 5268 мың (бес миллион екi жүз алпыс сегiз мың) теңгесi, Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк шекараны күзету жөнiндегi Мемлекеттiк комитеттiң 8630 мың (сегiз миллион алты жүз отыз мың) теңгесi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 6854 мың (алты миллион сегiз жүз елу төрт мың) теңгесi есепке алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi, Iшкi iстер министрлiгi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Мемлекеттiк шекараны күзету жөнiндегi Мемлекеттiк комитетi қосымшада көрсетiлген кәсiпорындар мен ұйымдардан алған медициналық жабдықтар мен дәрi-дәрмек үшiн кредиттiк қарыздары, қаржыландыру кезiнде бөлiнетiн бюджет қаржысы есебiне есептесiн.
3. "Медсантранспоставка" мемлекеттiк кәсiпорны, "Медтехника"
акционерлiк қоғамы, "Медсервис" медициналық сақтандыру компаниясы
құқық қорғау және қорғаныс ведомстволарының дебиторлық қарыздарын
қосымшада көрсетiлген сомаларда, республикалық бюджетке төленетiн
салық төлемдерi бойынша және Ресей Федерациясына төлем жасау үшiн
берiлген кредиттер бойынша, кредиттiк қарыздарды өтеу есебiне
есептейтiн болсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
21 желтоқсандағы
N 1829 қаулысына
қосымша
Ресей Федерациясы берген мемлекеттiк кредит және
республикалық бюджетке төленетiн салық төлемдерi
бойынша Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
берешегiнiң есебiне құқық қорғау органдары  мен
қорғаныс ведомстволарына медициналық жабдықтар мен
дәрi-дәрмектер берген кәсiпорындар мен ұйымдардың
Тiзбесi
мың теңге
___________________________________________________________________
Қазақстан Республи.     Қарыз есебiне алынған тауар
Рет  касының Қаржы        ________________________________________
министрлiгiне                   Оның iшiнде:
берешегi бар         -----------------------------------------_
берушi кәсiп.   Барлығы Қазақстан Қазақстан Қазақстан Қазақстан
орындардың              Республи. Республи. Республи. Республи.
атауы                   касының   касының   касының   касының
Қорғаныс  Ұлттық    Iшкi iс.  Мем. шека.
министр.  қауiпсiз. тер ми.   раны күзе.
лiгi      дiк коми. нистр.    ту жөнiн.
тетi      лiгi      дегi мем.
лекеттiк
комитетi
____________________________________________________________________
1         2           3      4         5         6         7
____________________________________________________________________

О проведении зачета по бюджетным долгам правоохранительных и оборонных ведомств
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 1829
В целях погашения задолженности правоохранительных и оборонных ведомств за полученное медицинское оборудование и лекарства от снабженческих предприятий и организаций Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
произвести разовый зачет между республиканским бюджетом и предприятиями, организациями, имеющими задолженность по налоговым платежам и кредитам, предоставленным для проведения платежа в Российскую Федерацию, по состоянию на 1 ноября 1995 года на общую сумму 33381 тыс. (тридцать три миллиона триста восемьдесят одна тысяча) тенге согласно приложению;
зачесть при финансировании задолженность за полученное медицинское оборудование и лекарство предприятий и организаций, указанных в приложении, Министерства обороны Республики Казахстан - 12629 тыс. (двенадцать миллионов шестьсот двадцать девять тысяч) тенге, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан - 5268 тыс. (пять миллионов двести шестьдесят восемь тысяч) тенге, Государственного комитета Республики Казахстан по охране государственной границы - 8630 тыс. (восемь миллионов шестьсот тридцать тысяч) тенге, Министерства внутренних дел Республики Казахстан - 6854 тыс. (шесть миллионов восемьсот пятьдесят четыре тысячи) тенге.
2. Министерству обороны, Министерству внутренних дел, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан, Государственному комитету Республики Казахстан по охране государственной границы зачесть кредиторскую задолженность за полученное медицинское оборудование и лекарство от предприятий и организаций, указанных в приложении, в счет ассигнований из бюджета, выделяемых при финансировании.
3. Государственному предприятию "Медсантранспоставка", акционерному обществу "Медтехника", страховой медицинской компании "Медсервис" зачесть дебиторскую задолженность правоохранительных и оборонных ведомств в счет погашения кредиторской задолженности по налоговым платежам в республиканский бюджет и по кредитам, предоставленным для проведения платежа в Российскую Федерацию в суммах, указанных в приложении.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 1829
П Е Р Е Ч Е Н Ь
предприятий и организаций, осуществлявших
поставки правоохранительным и оборонным ведомствам
медицинского оборудования и лекарств в счет задолженности
Министерству финансов Республики Казахстан по государственному
кредиту, предоставленному Российской Федерацией, и налоговым
платежам в республиканский бюджет
тыс. тенге
--------------------------------------------------------------------
NN !Наименование        !     Получено товаров в счет долга
пп !предприятий         !------------------------------------------
!поставщиков, имеющих!Всего!         в том числе:
!задолженность перед !     !------------------------------------
!Министерством       !     !Минобо-!  КНБ  ! МВД   !Госкомитетом
!финансов Республики !     !роны   !Респуб-!Респуб-!Республики
!Казахстан           !     !Респуб-!лики   !лики   !Казахстан по
!                    !     !лики   !Казах- !Казах- !охране гос.
!                    !     !Казах- !стан   !стан   ! границы
!                    !     !стан   !       !       !
--------------------------------------------------------------------

1.  "Медтранспостав-
ка" мемлекеттiк
кәсiпорны         2784     -         -         -        2784
оның iшiнде:
Ресей кредиттi
бойынша            2784     -         -         -        2784
табыс салығы
бойынша             -       -         -         -          -
2.  "Медтехника" ак.
ционерлiк қоғамы   7501     3466      619       1021      2395
Оның iшiнде:
Ресей кредитi
бойынша            2390     415       -          -        1975
табыс салығы
бойынша            5111     3051       619       1021       420
3.  "Медсервис" сақ.
тандыру компания.
сы                23096    9163      4649       5833      3451
оның iшiнде:
Ресей кредитi
бойынша            23096    9163      4649       5833      3451
табыс салығы
бойынша              -        -        -           -         -
Барлығы            33381    12629     5268       6854      8630
оның iшiнде:
Ресей кредитi
бойынша            28270     9578     4649        5833     8210
табыс салығы
бойынша            5111      3051      619        1021      420

1. Государственное
предприятие
"Медсантранспоставка"  2784    -       -        -      2784
в том числе:
по российскому кредиту 2784    -       -        -      2784
по подоходному налогу   -      -       -        -        -
2. Акционерное общество
"Медтехника"          7501   3466   619     1021      2395
в том числе:
по российскому кредиту 2390    415     -        -      1975
по подоходному налогу  5111   3051   619     1021       420
3. Страховая медицинская
компания "Медсервис" 23096   9163  4649     5833      3451
в том числе:
по российскому кредиту 23096   9163  4649     5833      3451
по подоходному налогу   -       -     -        -         -
ВСЕГО                33381  12629  5268     6854      8630
в том числе:
по российскому кредиту 28270   9578  4649     5833      8210
по подоходному налогу   5111   3051   619     1021       420