Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 21 желтоқсан N 1832
Құқық қорғау және қорғаныс ведомстволарының оларға Тың темiр жол басқармасы көрсеткен қызметi үшiн пайда болған берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджет пен республикалық бюджетке қосымша құнға салынатын салық бойынша 44873 (қырық төрт миллион сегiз жүз жетпiс үш мың) мың теңге сомасында берешегi бар Тың темiр жол басқармасы арасында бiр жолғы есептеу жүргiзсiн.
Аталған сома Тың темiр жол басқармасы көрсеткен қызмет үшiн берешектi өтеуге құқық қорғау және қорғаныс ведомстволарын қаржыландыру есебiне мынадай мөлшерлерде есептелсiн:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi бойынша 23 376 мың (жиырма үш миллион үш жүз жетпiс алты мың) теңге сомасында;
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi бойынша 1 827 мың (бiр миллион сегiз жүз жиырма жетi мың) теңге сомасында;
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi бойынша 11 961
мың (он бiр миллион тоғыз жүз алпыс бiр мың) теңге сомасында;
Iшкi әскерлер командованиесi Бас басқармасы бойынша (N 6636
әскери бөлiмше) 7 709 мың (жетi миллион жетi жүз тоғыз мың) теңге
сомасында.
2. Қарызды есептеу 1995 жылғы 10 қазандағы жағдай бойынша,
аталған соманы республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде
көрсете отырып жүргiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 1832
В целях сокращения образовавшейся задолженности правоохранительных и оборонных ведомств за услуги, оказанные им Управлением Целинной железной дороги, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести разовый зачет задолженности между республиканским бюджетом и Управлением Целинной железной дороги, имеющей задолженность перед республиканским бюджетом по налогу на добавленную стоимость, в сумме 44873 тыс. (сорок четыре миллиона восемьсот семьдесят три тыс.) тенге.
Зачесть указанную сумму в счет финансирования правоохранительных и оборонных ведомств на погашение задолженности за услуги, оказанные Управлением Целиной железной дороги, в следующих размерах:
по Министерству обороны Республики Казахстан - в сумме 23376
тыс. (двадцать три миллиона триста семьдесят шесть тыс.) тенге;
по Комитету национальной безопасности Республики Казахстан - в
сумме 1827 тыс. (один миллион восемьсот двадцать семь тыс.) тенге;
по Министерству внутренних дел Республики Казахстан - в сумме
11961 тыс. (одиннадцать миллионов девятьсот шестьдесят одна тыс.)
тенге;
по Главному управлению Командующего внутренними войсками (в/ч
N 6636) - в сумме 7709 тыс. (семь миллионов семьсот девять тыс.)
тенге.
2. Зачет задолженности производится по состоянию на 10 октября
1995 года, с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях
бюджета.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан