Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 1837
Iшiнара республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк почтасына пайда болған бюджеттiк берешектi қысқарту мақсатында, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
1995 жылғы 1 қарашадағы жағдай бойынша төменде көрсетiлген шаруашылық жүргiзушi субъектiлер мен республикалық бюджет арасында жалпы сомасы 39 (отыз тоғыз) млн. теңге берешекке бiр жолғы есептеу жүргiзсiн, аталған сома 1995 жылға арналған бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетiлсiн, оның iшiнде:
Алматы темiр жол басқармасына қосымша құнға салынатын салық
бойынша 24 (жиырма төрт) млн. теңге;
"Рысты-АЭВРЗ" акционерлiк қоғамына қосымша құнға салынатын
салық бойынша 15 (он бес) млн. теңге;
39 (отыз тоғыз) млн. теңге берешектi қаржыландыру есебiне
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк почтасына есептелсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 1837
В целях сокращения образовавшейся бюджетной задолженности Государственной почте Республики Казахстан, частично финансируемой из республиканского бюджета, Правительство Республики Казахстан постановляет:
Министерству финансов Республики Казахстан:
провести разовый зачет задолженности между нижеперечисленными хозяйствующими субъектами и республиканским бюджетом по состоянию на 1 ноября 1995 года на общую сумму 39 (тридцать девять) млн. тенге с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях бюджета на 1995 год, в том числе зачесть:
Управлению Алматинской железной дороги по налогу на добавленную
стоимость 24 (двадцать четыре) млн. тенге;
акционерному обществу "Рысты-АЭВРЗ" по налогу на добавленную
стоимость 15 (пятнадцать) млн. тенге;
в счет финансирования задолженность Государственной почте
Республики Казахстан в сумме 39 (тридцать девять) млн. тенге.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан