Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 1862 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1482 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273 қаулысына мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетi Өкiлеттi Кеңесiнiң құрамына Қазақстан Республикасынан мыналар енгiзiлсiн:
Тасмағамбетов И.Н. - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары, осы Кеңес төрағасының орынбасары;
осы Кеңестiң мүшелерi:
Құсайынов Ә.А. - Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппаратының Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары;
М. Рысұлы - Қ.А. Иассауи Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiнiң ректоры.
2. Сұлтанов Қ., Мәмбетқазиев Е.Ә., Дамитов Б.Қ. Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетi Өкiлеттi Кеңесiнiң құрамынан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 г. N 273
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 1995 г. № 1862. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1482.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 г. N 273 "Вопросы Международного Казахско-Турецкого университета им. Х.А. Ясави" следующие изменения и дополнения:
1. Ввести в состав Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого университета им. Х.А. Ясави от Республики Казахстан:
Тасмагамбетова И.Н. - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан, заместителем председателя указанного Совета;
членами указанного Совета:
Кусаинова А.А. - заместителя заведующего Отделом социально-культурного развития Аппарата Правительства Республики Казахстан;
Рыс-Улы М. - ректора Международного Казахско-Турецкого университета им. Х.А. Ясави.
2. Вывести из состава Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого университета им. Х.А. Ясави Султанова К., Мамбетказиева Е.А., Дамитова Б.К.
Премьер-Министр
Республики Казахстан