Бюджеттiк борыштар бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 28 желтоқсан N 1871
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiне бағынысты бюджеттiк мекемелердiң алған астық өнiмдерi үшiн жинақталып қалған қарызын қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
1995 жылғы 1 желтоқсандағы жағдай бойынша республикалық бюджет пен мемлекеттiк ресурстардан жiберiлген 1994 жылғы өнiмнiң астығы үшiн ақы төлеу жөнiнде республикалық бюджетке 10100 (он миллион бiр жүз мың) теңге қарызы бар "Ақмола астық өнiмдерi комбинаты" акционерлiк қоғамы арасындағы қарыздың бiр жолғы есептемесiн жүргiзсiн;
Iшкi iстер министрлiгiн қаржыландыру есебiне 10100 (он миллион бiр жүз мың) теңгенi есептеп, аталған соманы бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiмдерiнде көрсетсiн.
2. "Ақмола астық өнiмдер комбинаты" акционерлiк қоғамы аталған есептеменi жүргiзу есебiнен Ақмола облысы қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнiң астық өнiмдерiн берушi "Ақмола-нан" акционерлiк қоғамына 1400 (бiр миллион төрт жүз мың) теңге сомасындағы, "Атбасар элеваторы" акционерлiк қоғамына 2300 (екi миллион үш жүз мың) теңге сомасындағы , "Ақмола Феникс" акционерлiк қоғамына 2200 (екi миллион екi жүз мың) теңге сомасындағы, "Желдорхлеб" акционерлiк қоғамына 2500 (екi миллион бес жүз мың) теңге сомасындағы, "Дәулет" акционерлiк қоғамына 1700 (бiр миллион жетi
жүз мың) теңге сомасындағы кредиторлық қарызын өтейтiн болсын.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi астық
өнiмдерi үшiн кредиторлық қарызды қаржыландыру кезiнде бөлiнетiн
қаражат есебiне есептесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1995 г. N 1871
В целях сокращения образовавшейся задолженности бюджетных учреждений, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан, за полученные хлебопродукты Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
провести разовый зачет задолженности по состоянию на 1 декабря 1995 года между республиканским бюджетом и акционерным обществом "Акмолинский комбинат хлебопродуктов", имеющим задолженность в республиканский бюджет по оплате за зерно урожая 1994 года, отпущенное из государственных ресурсов, на сумму 10100 тыс. (десять миллионов сто тысяч) тенге;
зачесть в счет финансирования Министерству внутренних дел Республики Казахстан 10100 тыс. (десять миллионов сто тысяч) тенге с отражением этой суммы в доходной и расходной частях бюджета.
2. Акционерному обществу "Акмолинский комбинат хлебопродуктов" за счет проведения указанного зачета произвести погашение кредиторской задолженности учреждений уголовно-исполнительной системы Акмолинской области поставщикам хлебопродуктов акционерному обществу "Акмола-нан" в сумме 1400 тыс. (один миллион четыреста тысяч) тенге, акционерному обществу "Атбасарский элеватор" в сумме 2300 тыс. (два миллиона триста тысяч) тенге, акционерному обществу "Акмола Феникс" в сумме 2200 тыс. (два миллиона двести тысяч) тенге, акционерному обществу "Желдорхлеб" в сумме 2500 тыс. (два миллиона пятьсот тысяч) тенге, акционерному обществу "Даулет" в сумме 1700 тыс. (один миллион семьсот тысяч) тенге.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан зачесть кредиторскую задолженность за хлебопродукты в счет ассигнований, выделяемых при финансировании.
Премьер-Министр
Республики Казахстан