Бюджеттiк борыштар бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 28 желтоқсандағы N 1873
Құқық қорғау және қорғаныс ведомстволары бойынша кәсiпорындар мен ұйымдардан алынған материалдық игiлiктер үшiн жинақталып қалған қарызды қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджет пен салық төлемдерi және басқа да борыш мiндеттемелерi бойынша республикалық бюджет алдында жалпы сомасы 49 (қырық тоғыз миллион) млн. теңге қарызы бар кәсiпорындар мен ұйымдар арасындағы қарыздың бiр жолғы есептемесiн берiлiп отырған тiзбеге сәйкес жүргiзiлсiн.
Аталған соманы жоғарыда аталған кәсiпорындар мен ұйымдардың алған материалдық игiлiктерi үшiн қарызын, құқық қорғау және қорғаныс ведомстволарын қаржыландыру есебiне есептесiн.
2. Қарызды есептеу 1995 жылғы 1 желтоқсандағы жағдай бойынша жүргiзiлiп, аталған сома республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiмдерiнде көрсетiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 28 желтоқсандағы N 1873 қаулысына қосымша
Республикалық бюджет бойынша құқық қорғау
және қорғаныс ведомстволарын қаржыландыру
есебiнен есепке алынатын бюджетке салық
және басқа да мiндеттi төлемдер бойынша
қарызы бар кәсiпорындар мен ұйымдардың
Тiзбесi
(мың теңге)
___________________________________________________________________
Кәсiпорындар мен ұйымдардың     Құқық қорғау және қорғаныс
атаулары, республикалық         ведомстволарының атауы
бюджет алдындағы салықтар мен  ____________________________________
басқа да мiндеттi төлемде.    Есептемеге |    Соның iшiнде
рiнiң түрлерi                  алынуға   |_________________________
тиiс    |  ҰҚК       | Қорғаныс
|            | министрлiгi
___________________________________________________________________
"Алпам" акционерлiк қоғамы,
Алматы қаласы,
барлығы                          5000        5000
Соның iшiнде:
қосылған құнға салынатын
салық                             5000        5000
"Жиhаз комбинаты" акционерлiк
қоғамы Өскемен қаласы,
барлығы                           32000                      32000
Соның iшiнде:
қосылған құнға салынатын салық    16865                     16865
заңды тұлғалардан алынатын
табыс салығы                      7743                       7743
Экономиканы қайта жаңғырту
қоры                              7392                       7392
"Бент" акционерлiк қоғамы
Алматы облысы,
барлығы                           12000                      12000
Соның iшiнде:
қосылған құнға салынатын

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1995 г. N 1873
В целях сокращения образовавшейся задолженности по учреждениям правоохранительных и оборонных ведомств за материальные ценности, полученные от предприятий и организаций, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести разовый зачет задолженности между республиканским бюджетом и предприятиями и организациями, имеющими задолженность по налоговым платежам и другим долговым обязательствам перед республиканским бюджетом, на общую сумму 49 (сорок девять) млн. тенге согласно прилагаемому перечню.
Зачесть указанные суммы в счет финансирования правоохранительных и оборонных ведомств на погашение задолженности за материальные ценности, полученные от вышеназванных предприятий и организаций.
2. Зачет задолженности производится по состоянию на 1 декабря 1995 года с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях республиканского бюджета.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1995 г. N 1873
П Е Р Е Ч Е Н Ь
предприятий и организаций, имеющих задолженность
по налоговым и другим обязательным платежам
в бюджет, принимаемую к зачету в счет финансирования
правоохранительных и оборонных ведомств по
республиканскому бюджету
(тыс. тенге)
--------------------------------------------------------------------
Наименование предприятий и   !  Наименование правоохранительных
организаций, виды налогов и   !      и оборонных ведомств
других долговых обязательств  !------------------------------------
перед республиканским бюджетом!задолженность,!      в том числе:
!подлежащая    !---------------------
!зачету        !  К Н Б !Министерство
!              !        ! обороны
--------------------------------------------------------------------
Акционерное общество "Алпам",
г. Алматы,
всего                         5000          5000
В том числе налог на
добавленную стоимость              5000          5000
Акционерное общество "Мебельный
комбинат", г. Усть-Каменогорск,
всего                        32000                     32000
В том числе:
налог на добавленную
стоимость                    16865                     16865
подоходный налог с
юридических лиц               7743                      7743
Фонд преобразования
экономики                     7392                      7392
Акционерное общество "Бент",
Алматинская область, всего        12000                     12000
В том числе:
налог на добавленную

салық                             7000                        7000
пайдаға салынатын салық           5000                        5000
Жиыны                      49000          5000         44000

стоимость                     7000                      7000
налог на прибыль              5000                      5000
ИТОГО                  49000          5000       44000