"Рама" акционерлiк қоғамының Халықаралық Қайта жаңғырту және даму банкiнiң оңалту займы бойынша берешектерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1881
"Рама" акционерлiк қоғамының Халықаралық Қайта жаңғырту және даму банкiнiң оңалту займы бойынша жинақталған, босалқы бөлшектер сатып алуға жұмсалған берешектерiн жою мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджет пен "Рама" акционерлiк қоғамының арасында қарыз мiндеттемелерi сомасында соңғы Халықаралық Қайта жаңғырту және даму Банкiнiң оңалту займы бойынша 250 (екi жүз елу) млн. теңге мөлшерiндегi сомаға бiржолғы есептеу жүргiзсiн және аталған соманы қосымшаға сәйкес бөлудi ескере отырып, қалалық жолаушылар таситын көлiктi дамытуға облыстарды қаржыландыру есебiне есептесiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi аталған берешектердi есептеудi 1995 жылғы бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетсiн.
3. "Рама" акционерлiк қоғамы босалқы бөлшектердi облыстардың тапсырысы бойынша автобустарға босатуға мiндеттелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1881 қаулысына қосымша
Қоғамдық қалалық көлiктi дамытуға
("Икарус" автобусының босалқы бөлшектерiне)
арналған қаражаттарды
Бөлу
___________________________________________________________________
Облыстар                |  Қаражат сомасы. млн.теңге
___________________________________________________________________
Ақтөбе                       |       10
Алматы                       |       26
Ақмола                       |        8
Шығыс Қазақстан              |       10
Батыс Қазақстан              |       10
Қарағанды                    |       20
Көкшетау                     |        1
Павлодар                     |       32
Жезқазған                    |        3
Талдықорған                  |       30
Оңтүстiк Қазақстан           |       30
Жамбыл                       |       50
Алматы қаласы                |       20
___________________________________________________________________
Жиыны                     |      250

О задолженности акционерного общества "Рама" по реабилитационному займу Международного Банка Реконструкции и Развития
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1881
В целях ликвидации образовавшейся задолженности акционерного общества "Рама" по реабилитационному займу Международного Банка Реконструкции и Развития, использованному на закуп запасных частей, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан провести разовый зачет между республиканским бюджетом и акционерным обществом "Рама" на сумму долговых обязательств последнего по реабилитационному займу Международного Банка Реконструкции и Развития в размере 250 (двести пятьдесят) млн. тенге и зачесть указанную сумму в счет финансирования областей на развитие городского пассажирского транспорта с учетом ее распределения согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан указанный зачет задолженностей отразить в доходной и расходной частях бюджета 1995 года.
3. Обязать акционерное общество "Рама" отпустить запасные части к автобусам по заявке областей.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1881
РАСПРЕДЕЛЕНИЕ
ассигнований на развитие общественного
городского транспорта
(на запасные части к автобусам "Икарус")
--------------------------------------------------------------------
Область               !   Сумма ассигнований,
!       млн.тенге
--------------------------------------------------------------------
Актюбинская                  !           10
Алматинская                  !           26
Акмолинская                  !            8
Восточно-Казахстанская       !           10
Западно-Казахстанская        !           10
Карагандинская               !           20
Кокшетауская                 !            1
Павлодарская                 !           32
Жезказганская                !            3
Талдыкорганская              !           30
Южно-Казахстанская           !           30
Жамбылская                   !           50
город Алматы                 !           20
--------------------------------------------------------------------
Итого                        !          250