Түрiк кредит жүйесi бойынша берешектiк есептеме туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1882
Алматы қалалық жолаушылар автокөлiгi өнеркәсiптiк бiрлестiгiнiң республикалық бюджетке түрiк кредитi жүйесi бойынша пайда болған берешегiн жою мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "1995 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 15 наурыздағы N 2120 Заң күшi бар Жарлығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2371 Заң күшi бар Жарлығына сәйкес, Алматы қалалық жолаушылар автокөлiгi өндiрiстiк бiрлестiгiнiң республикалық бюджетке түрiк кредитi жүйесi бойынша 360 (үш жүз алпыс) млн. теңге берешегiне Алматы қалалық бюджетi арқылы Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң ұйымдарына қалалық қоғамдық көлiктi дамытуға беруге жататын республикалық бюджет қаражаты есебiнен (үш жүз алпыс) млн. теңгеге есептеме жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О зачете задолженности по турецкой кредитной линии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1882
В целях ликвидации образовавшейся задолженности Алматинского городского производственного объединения пассажирского автотранспорта по турецкой кредитной линии перед республиканским бюджетом правительство Республики Казахстан постановляет:
Министерству финансов Республики Казахстан согласно Указу Президента Республики Казахстан, имеющему силу Закона, от 20 июля 1995 г. N 2371 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 15 марта 1995 г. N 2120 "О республиканском бюджете на 1995 год" провести зачет задолженности Алматинского городского производственного объединения пассажирского автотранспорта по турецкой кредитной линии в размере 360 (триста шестьдесят) млн. тенге перед республиканским бюджетом за счет средств республиканского бюджета, подлежащих передаче через Алматинский городской бюджет организациям Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на развитие общественного городского транспорта в сумме 360 (триста шестьдесят) млн. тенге.
Премьер-Министр
Республики Казахстан