Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 1002 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 30 желтоқсан N 1896. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 1996.03.12. N 298 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының аумағында тауарлардың (жұмыс пен көрсетiлетiн қызметтiң) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 1002 p951002_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 25, 290-құжат) мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1-тармақтағы "5" саны "7" санымен алмастырылсын;
мына абзац алынып тасталсын:
"Экспорт құқығы барлық шаруашылық жүргiзушi субъектiлерге
меншiк нысандарына қарамай берiледi".
2. 2-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы және жетiншi абзацтармен
толықтырылсын:
"Лицензиялар бойынша экспортқа шығарылатын тауарлардың тiзбесi
(6-қосымша)" (қоса берiлiп отыр),
Лицензиялар бойынша импортталатын тауарлар тiзбесi (7-қосымша)"
(қоса берiлiп отыр).
3. 1-қосымшадағы:
1-тармақтың екiншi абзацындағы, 10 және 11-тармақтардағы "5"
саны "7" санымен алмастырылсын;
2-тармақтағы "2, 4 және 5" сандары "2, 4, 5, 6 және 7"
сандарымен алмастырылсын.
4. Аталған қаулының 2-қосымшасы мынадай редакцияда берiлсiн:
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 20 шiлдедегi
N 1002 қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң рұқсатымен
экспортқа шығарылатын тауарлардың
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Тауардың қысқаша атауы                      СЭҚ ТН коды
___________________________________________________________________
1                                      2
___________________________________________________________________
Жабайы хайуанаттар, жабайы өсiмдiктер       010119900, 010290900,
010391900, 010392900,
010410900, 010420900,
010600910, 010600990,
(жабайы хайуанаттар
ғана), 070951,
070952000, 071080600
Қару-жарақ және әскери техника,             871000000, 8802
оларды шығаруға арналған арнайы             /880211100, 880212100,
жинақтаушы бұйымдар, әскери техникалық      880220100, 880220100,
ынтымақтастық саласында көрсетiлетiн        880230100, 880240100
жұмыстар мен қызметтер                      басқа/, 8803 (880310100
880320100, 880330100,
880390910 басқа),
880400000 (тек қана
әскери мақсаттағы), 8805
(880520100 басқа),
890600100, 930100000,
930200, 9305 (ұрыс
қаруына ғана), 9306
(930610000, 930629100,
930629200, 930629400,
930630910, 930630930
басқа), 901310000
(тек қана әскери
мақсаттағы), 901320000
(тек қана әскери
мақсаттағы), 901380000
(тек қана әскери
мақсаттағы), 9014 (тек
қана әскери мақсаттағы),
8525 (тек қана әскери
мақсаттағы)

О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 1002
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1995 г. N 1896. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 марта 1996 г. N 298 ~P960298.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести следующие изменения и дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 1002 P951002_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ и услуг) на территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 25, ст. 290):
1. В пункте 1 цифру "5" заменить цифрой "7",
исключить абзац:
"Право экспорта предоставляется всем хозяйствующим субъектам,
независимо от форм собственности".
2. Пункт 2 дополнить абзацами шестым и седьмым в следующей
редакции:
"Перечень товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям
(приложение 6)" (прилагается),
"Перечень товаров, импорт которых осуществляется по лицензиям
(приложение 7)" (прилагается).
3. В приложении 1:
в абзаце втором пункта 1, в пунктах 10 и 11 цифру "5" заменить
цифрой "7";
в пункте 2 цифры "2, 4 и 5" заменить цифрами "2, 4, 5, 6 и 7".
4. Приложение 2 к указанному постановлению изложить в следующей
редакции:
Приложение 2
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 20 июля 1995 г. N 1002
П Е Р Е Ч Е Н Ь
товаров, экспорт которых осуществляется
по разрешению Правительства Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Краткое наименование товара     !      Код ТН ВЭД
--------------------------------------------------------------------
1                    !            2
--------------------------------------------------------------------
Дикие животные, дикорастущие растения     010119900, 010290900,
010391900, 010392900,
010410900, 010420900,
010600910, 010600990
(только дикие животные),
070951,
070952000, 071080600
Вооружение и военная техника,             871000000, 8802
специальные комплектующие изделия         (кроме 880211100,
для их производства, работы и услуги      880212100, 880220100,
в области военно-технического             880230100, 880240100),
сотрудничества                            8803 (кроме 880310100,
880320100, 880330100,
880390910), 880400000,
(только военного
назначения), 8805 (кроме
880520100, 890600100,
930100000, 930200,
9305 (только к оружию
боевому), 9306 (кроме
930610000, 930629100,
930629200, 930629400,
930630910, 930630930,
901310000 (только
военного назначения),
901320000 (только
военного назначения),
901380000 (только
военного назначения),
9014 (только военного
назначения), 8525
(только военного
назначения)

Ядролық материалдар, технологиялар,         2612, 2844, 2845,
жабдықтар мен құрылғылар, арнаулы           380110000 (тек қана
ядролық емес материалдар, радиоактивтi      ядролық таза графит),
қалдықтарды қоса алғанда радиоактивтi       8401
сәулелендiру көздерi
аталған қаулыға 3-қосымша мынадай редакцияда берiлсiн:
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 20 шiлдедегi
N 1002 қаулысына
3 қосымша
Экспортқа шығару контрактiлерi тiркелетiн
тауарлардың
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Тауардың атауы                              СЭҚ ТН коды
___________________________________________________________________
1                                           2
___________________________________________________________________
Тiрi, жаңа ауланған, салқындатылған,        030212000,
мұздатылған балық;                          030270000 (тек қана
уылдырық),
нәлiм, бекiре және албырт                   030321000, 030322000,
тұқымдастардың өңделген өнiмдерi;           030329000, 030380000,
шаянтәрiздiлер;                             (тек қана уылдырық),
уылдырық                                    030410110, 030410130,
030520000 (тек қана
уылдырық), 030530300,
160411000, 160419100,
160420100, 160420300,
160430, 1605, 030310000
Түстi және қара металдар өндiрiсiне         2603, 2604, 2606-2610
арналған шикiзат
Табиғи газ                                  271111000, 271121000,
271121110, 271113900
Электр энергиясы                            271600000
Казеин                                      3501 /350190100 басқа/
Зығыр талшығы                               5301
Кобальт штейнi және кобальт                 8105
металлургиясының басқа да жартылай
өнiмдерi; кобальт және одан жасалатын
бұйымдар, қалдықтар мен кобальт
сынықтарын қоса
Түстi металдардың қалдықтары                7204, 7802, 7902,
мен сынықтары                               7503, 7602, 8002,
8109109, 8113001,
720210900, 860719910
Сирек, жерде сирек кездесетiн металдар,     2611, 2613-2615, 2804,
өндiрiске арналған шикiзат, қорытпалар,     282530, 282619000,
қосылыстар мен бұйымдар                     284170, 2846, 8103,
8106, 8108, 8109,
8113, 280540100
аталған қаулының 4-қосымшасы мынадай редакцияда берiлсiн:
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 20 шiлдедегi
N 1002 қаулысына
4 қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң рұқсатымен импортталатын
тауарлардың (жұмыстар мен көрсетiлетiн қызметтiң)
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Тауардың атауы                                СЭҚ ТН коды
___________________________________________________________________
1                                            2
___________________________________________________________________

Ядерные материалы, технологии,            2612, 2844, 2845,
оборудование и установки, специальные     380110000 (только
неядерные материалы, источники            ядерно-чистый графит),
радиоактивного излучения, включая         8401
радиоактивные отходы
------------------------
приложение 3 к указанному постановлению изложить в следующей
редакции:
"
Приложение 3
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 20 июля 1995 г. N 1002
П Е Р Е Ч Е Н Ь
товаров, контракты на экспорт которых регистрируются
--------------------------------------------------------------------
Наименование товара            !      Код ТН ВЭД
--------------------------------------------------------------------
1                       !          2
--------------------------------------------------------------------
Рыба живая, свежая, охлажденная,          030212000,
мороженная;                               030270000 (только икра),
продукты переработки тресковых,           030321000, 030322000,
осетровых и лососевых пород;              030329000, 030380000,
ракообразные;                             (только икра),
икра                                      030410110, 030410130,
030520000 (только икра),
030530300, 160411000,
160419100, 160420100,
160420300, 160430, 1605,
030310000
Сырье для производства цветных и          2603, 2604, 2606-2610
черных металлов
Газ природный                             271111000, 271121000,
271112110, 271113900
Электроэнергия                            271600000
Казеин                                    3501 (кроме 350190100)
Волокно льняное                           5301
Штейн кобальтовый и прочие                8105
полупродукты металлургии кобальта;
кобальт и изделия из него, включая
отходы и лом
Отходы и лом цветных и черных металлов    7204, 7802, 7902,
7503, 7602, 8002,
8109109, 8113001,
720210900, 860719910
Металлы редкие, редкоземельные,           2611, 2613-2615, 2804,
сырье для производства, сплавы,           282530, 282619000,
соединения и изделия                      284170, 284170, 2846,
8103, 8106, 8108, 8109,
8113, 280540100
---------------------
приложение 4 к указанному постановлению изложить в следующей
редакции:
"
Приложение 4
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 20 июля 1995 г. N 1002
П Е Р Е Ч Е Н Ь
товаров (работ и услуг), импорт которых осуществляется
по разрешению Правительства Республики
Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Наименование товара          !     Код ТН ВЭД
--------------------------------------------------------------------
1                    !            2
--------------------------------------------------------------------

Қару-жарақ және әскери техника, оларды       871000000, 8802
шығару үшiн арнаулы жинақтаушы бұйымдар,    /880211100, 880212100,
әскери техникалық ынтымақтастық             880220100, 880230100,
саласындағы жұмыстар мен көрсетiлетiн       880240100 басқа/,
қызмет                                      8803/880310100, 880320100
880330100,880390910 басқа/,
880400000 /тек қана
әскери мақсаттағы/,
8805 /880520100 басқа/,
890600100, 930100000,
930200, 9305 /тек қана
соғыс қаруына/,
930610000, 930629100,
930629200, 930629400,
930630910, 930630930,
901310000 /тек қана
әскери мақсаттағы/,
901320000 /тек қана
әскери мақсаттағы/,
901380000 /тек қана
әскери мақсаттағы/,
9014 /тек қана әскери
мақсаттағы/, 8525 /тек
қана әскери мақсаттағы/,
8526 /тек қана әскери
мақсаттағы/
Ядролық материалдар, технологиялар,         2612, 2844, 2845,
жабдықтар мен құрылғылар, арнаулы ядролық   380110000 /тек қана
емес материалдар, радиоактивтi қалдықтарды  ядролық таза графит/,
қоса алғанда радиоактивтi сәулелендiру      8401
көздерi
аталған қаулыға 6-қосымша мынадай редакцияда берiлсiн:
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 20 шiлдедегi
N 1002 қаулысына
6 қосымша
Экспортталуы лицензиялар бойынша жүзеге
асырылатын тауарлардың
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Лицензия беру туралы шешiм
келiсiлген Қазақстан
Тауардың атауы         СЭҚ ТН коды       Республикасының министрлiк.
терi мен ведомстволары
___________________________________________________________________
1                     2                         3
___________________________________________________________________

Вооружение и военная техника,          871000000, 8802
специальные комплектующие изделия      (кроме 880211100,
для их производства, работы и услуги   880212100, 880220100,
в области военно-технического          880230100, 880240100),
сотрудничества                         8803 (кроме 880310100,
880320100, 880330100,
880390910), 880400000
(только военного
назначения), 8805 (кроме
880520100), 890600100,
930100000, 930200, 9305
(только к оружию боевому),
930610000, 930629100,
930629200, 930629400,
930630910, 930630930,
901310000 (только военного
назначения), 901320000
(только военного назначения),
901380000 (только военного
назначения), 9014 (только
военного назначения), 8525
(только военного назначения),
8526 (только военного
назначения)
Ядерные материалы, технологии,         2612, 2844, 2845,
оборудование и установки, специальные  380110000 (только
неядерные материалы, источники         ядерно-чистый графит),
радиоактивного излучения, включая      8401
радиоактивные отходы
-----------------------
Приложение 6 к указанному постановлению изложить в следующей
редакции:
"
Приложение 6
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 20 июля 1995 г. N 1002
П Е Р Е Ч Е Н Ь
товаров, экспорт которых осуществляется
по лицензиям
--------------------------------------------------------------------
Наименование товара    ! Код ТН ВЭД  !Министерства и ведомства
!             !Республики Казахстан,
!             !согласовывающие решение
!             !о выдаче лицензии
--------------------------------------------------------------------
1             !      2      !          3
--------------------------------------------------------------------

Дәрiлiк заттар,         2936, 2939,           Денсаулықминi
медициналық техника     2942, 3003-3005,
9018-9020
/902000900 басқа/
Мал дәрiгерлiгi мақ.    2967-2939, 2941,      Ауылшарминi
сатына арналған дәрiлiк 3001-3004, 3005,
заттар және мал дәрi.   3006, 9018-9022
герлiгi техникасы
Пiлдiң сүйегi, мүйiз,   040700900, 0507,      Ауылшарминi
тұяқ, маржан және сол   050800000, 0604,
сияқты материалдар      071230000,
080221000,
080222000, 0810,
0812, 121220000,
1301, 1302,
/130219300 басқа/,

Лекарственные средства,     2936, 2939,          Минздрав
медицинская техника         2942, 3003-3005,
9018-9020 (кроме
902000900)
Лекарственные средства      2967-2939, 2941,     Минсельхоз
для ветеринарных целей и    3001-3004, 3005,
ветеринарная техника        3006, 9018-9022
Кость слоновая, рога,       040700900, 0507,     Минсельхоз
копыта, кораллы и           050800000, 0604,
аналогичные материалы       071230000,
080221000,
080222000, 0810,
0812, 121220000,
1301, 1302
(кроме 130219300),

9601
Өсiмдiк және жануар     020610100,            Ауылшарминi,
тектес дәрiлiк шикiзат  020622100, 020629100, Экобиоресурсминi
020630100, 020641100,
020680100, 020690100
/тек қана жабайы
хайуанаттардан/, 0507
/тек қана дәрiлiк
шикiзат/, 051000000,
1211, 121220000,
1302 /130219300 басқа/,
3001, 3002 /дайын
дәрiлiктен басқа/
Есiрткi және психотроп. Қазақстан Республика. Денсаулықминi
тық заттар, улар        сының Үкiметi белгi.
леген тiзбе бойынша
Қазақстан Республикасы  Экспорт Қазақстан Республикасы Министрлер
аумақтарында және кон.  Кабинетiнiң 1992 жылғы 8 желтоқсандағы
тинентальдi шельф пен   N 1034 қаулысымен бекiтiлген "Қазақстан
теңiз экономикалық ай.  Республикасының жер қойнауы жөнiндегi
мақтар шегiнде орна.    ақпараттарды (беру, айырбастау, сату)
ласқан аудандар мен жы. тарату тәртiбi туралы Ережеге сәйкес,
лу-энергетикалық және   қазбаларды пайдалануға Қазақстан
минералды шикiзат кен   Республикасының Үкiметi берген лицензияның
орындары бойынша қаз.   және қазбаларды пайдаланушылармен жасасқан
балар туралы ақпарат,   контрактiлер негiзiнде (экспорттық
Минералогиядан және     лицензияларды Өнеркәсiпсаудаминiнде
палеонтологиядан кол.   ресiмдемей) жүзеге асырылады
лекциялық материалдар
(970500000 - тек қана
минералогия мен пале.
онтология бойынша)
Қару-жарақ пен әскери   Қазақстан Республика, Мемқорғанысөнеркәсiп.
техниканы жасау кезiнде сының Үкiметi айқын.  комы, Қазақстан Респуб.
қолданылуы мүмкiн шикi. даған тiзбе бойынша   ликасының Ақпарат
заттардың, материалдар.                       қорғау жөнiндегi
жың, жабдықтардың, тех.                       мемлекеттiк техникалық
нологиялар мен ғылыми                         комиссиясы
техникалық ақпараттардың
жекелеген түрлерi
Бейбiт мақсатқа арнал. Қазақстан Республика.  Мемқорғанысөнеркәсiп.
ған, бiрақ ракеталық,  сының Үкiметi айқын.   комы, Қазақстан Респуб.
ядролық, химиялық және даған тiзбе бойынша    ликасының Ақпарат
басқа жаппай қырып-                           қорғау жөнiндегi
жоятын қарудың басқа                          мемлекеттiк техникалық
түрлерiн жасауда пайда.                       комиссиясы
ланылуы мүмкiн материал.
дар, жабдықтар мен
технологиялар
Шифрлау құралдары /шифр 8471 /тек қана        ҰҚК, Қазақстан Респуб.
лау техникасын қоса,    шифрлау техникасы/,   ликасының Ақпарат
шифрлау техникасына     847330000 /тек қана   қорғау жөнiндегi
арналған бөлшектер      шифрлау техникасы     мемлекеттiк техникалық
және шифрлауға арналған үшiн/                 комиссиясы
бағдарламалар пакетi/,  854390900 /тек қана
шифрлау құралдарына     шифрлау техникасы
нормативтiк техникалық  үшiн/
құжаттама /құрастырма.
лық және пайдалануды
қоса/
Оқ-дәрi, жарылғыш зат.  360100000 /аңшылық
тар, жару құралдары     оқ-дәрiден басқа/

9601
Лекарственное сырье         020610100,            Минсельхоз,
растительного и животного   020622100, 0020629100,Минэкобиоресурсов
происхождения               020630100, 020641100,
020680100, 020690100
(только из диких
животных) 0507 (только
лекарственное
сырье), 051000000,
1211, 121220000,
1302 (кроме 130219300),
3001, 3002 (кроме
готовых лекарственных)
Наркотические и             По перечню, определенному   Минздрав
психотропные средства,      Правительством
яды                         Республики Казахстан
Информация о недрах по      Экспорт осуществляется в соответствии
районам и месторождениям    с Положением "О порядке реализации
топливно-энергетического и  (передачи, обмена, продажи) информации
минерального сырья,         о недрах Республики Казахстан",
расположенным на территории утвержденного постановлением
Республики Казахстан и в    Кабинета Министров Республики Казахстан
пределах континентального   от 8 декабря 1992 г. N 1034, на
шельфа и морской            основании лицензий на недропользование,
экономической зоны,         выданных Правительством Республики
Коллекционные материалы     Казахстан, и контрактов с
по минералогии и            недропользователями (без оформления
палеонтологии               экспортных лицензий в Минпромторге)
(970500000 - только по
минералогии и палеонтологии)
Отдельные виды сырья,       По перечню             Госкомоборонпром,
материалов, оборудования,   определенному          Государственная
технологий и                Правительством         техническая
научно-технической          Республики Казахстан   комиссия
информации, которые могут                          Республики
быть применены при                                 Казахстан по
создании вооружения                                защите информации
и военной техники
Материалы, оборудование и   По перечню             Госкомоборонпром,
технологии, которые имеют   определенному          Государственная
мирное назначение, но       Правительством         техническая
могут быть использованы     Республики Казахстан   комиссия
при создании ракетного,                            Республики
ядерного, химического и                            Казахстан по
и других видов оружия                              защите информации
массового уничтожения
Шифровальные средства       8471 (только           КНБ,
(включая шифровальную       шифровальная техника)  Государственная
технику, части для          847330000 (только      техническая
шифровальной техники и      для шифровальной       комиссия
пакеты программ для         техники)               Республики
шифрования), нормативно-    854390900 (только      Казахстан по
техническая документация    для шифровальной       защите информации
к шифровальным средствам    техники)
(включая конструкторскую
и эксплуатационную)
Порох, взрывчатые           360100000 (кроме
вещества, средства          пороха охотничьего)

және пиротехника        360200000, 360300
3604
Табиғи асыл тастар мен  253090000 /тек қана   Ұлтыбанкi
олардан жасалған бұйым. янтарь/, 7101, 7102,
дар, олардың қалдықтары 7103 /тек қана асыл
ұнтағы және табиғи асыл тастар/ 7105 /тек
тастардың рекуператы,   қана табиғи асыл тас.
iнжу және одан жасалған тардан/, 7116 /тек қана
бұйымдар янтарь және    iнжуден және табиғи
одан жасалған бұйымдар  асыл тастардан/,
820551000 /табиғи
алмас кристалдары
жапсырылған шыны
кескiштер/,
820712100, 820720100,
820750100, 820760100,
820790100 /жұмыс бөл.
шегi жұмырлап тегiс.
телген, уатылған табиғи
алмастан және оның
кристалдарынан жасалған
тек қана құрал-сайман.
дар/, 852290300 /тек
қана табиғи асыл
тастардан және алмас.
тан/, 960200000 /тек
қана өңделген янтарь
және одан жасалған
бұйымдар/
Бағалы металдар рудала. 2616, 7112
ры мен концентраттары,
қалдықтары мен сынықтары
Жартылай асыл тастар    710310000 /тек
және олардан жасалған   қана жартылай асыл
бұйымдар                тастар/
710399000 /тек қана
жартылай асыл тастар/
710510900, 711620190
/тек қана жартылай
асыл тастардан/
Қызметтiк және азамат.  Қазақстан Республика. Iшкi iстер министрлiгi
тық қару                сының Үкiметi айқын.
даған тiзбе бойынша
Ұрыстық уландырғыш зат. Қазақстан Республика. Қорғанысминi
тардан сақтандыру құ.   сының Үкiметi айқын.
ралдары олардың бөлшек. даған тiзбе бойынша
терi мен керектi заттар
Әскери мақсаттағы өнiм.                       Қорғанысминi, Қазақстан
дерге нормативтi-техни.                       Республикасының Ақпарат
калық құжаттамалар /құ.                       қорғау жөнiндегi мемле.
растырмалық және                              кеттiк техникалық
пайдалану/                                    комиссиясы
аталған қаулыға 7-қосымша мынадай редакцияда берiлсiн:
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 20 шiлдедегi
N 1002 қаулысына
7- қосымша
Импортталуы лицензиялар бойынша жүзеге асырылатын тауарлар
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Лицензия беру туралы
шешiм келiсiлген
Тауардың атауы            СЭҚ ТН коды     Қазақстан Республика.
сының министрлiктерi
мен ведомстволары
___________________________________________________________________
1                       2                    3
___________________________________________________________________
Өсiмдiктердi қорғаудың       3808 /өсiмдiк     Ауылшарминi,
химиялық құралдары           қорғауға арналған Экобиоресурсминi
препараттар ғана/
Дәрiлiк заттар,              2936-2939         Денсаулықминi,
медициналық техника          2941,

взрывания, и пиротехника    360200000, 360300,
3604
Драгоценные природные       253090000 (только      Нацбанк
камни и изделия из них,     янтарь), 7101, 7102,
отходы, порошки             7103 (только драгоценные
и рекуперат драгоценных     камни) 7105 (только
природных камней, жемчуг    из природных драгоценных
и изделия из него,          камней) 7116 (только из
янтарь и изделия из него    жемчуга и природных
драгоценных камней)
820551000 (только
стеклорезы с вставкой
из кристаллов природных
алмазов).
820712100, 820720100,
820750100, 820760100,
820790100 (только
инструменты с рабочей
частью из кристаллов и
овализированных, дробленых
природных алмазов).
852290300 (только из
природных драгоценных
камней и алмазов)
960200000 (только
обработанный янтарь и
изделия из него)
Руды и концентраты          2616, 7112
драгметаллов, отходы и лом
Полудрагоценные камни и     710310000 (только
изделия из них              полудрагоценные
камни)
710399000 (только
полудрагоценные
камни)
710510900, 711620190
(только из
полудрагоценных камней)
Служебное и гражданское     По перечню             МВД
оружие                      определенному
Правительством
Республики Казахстан
Средства защиты от боевых   По перечню             Минобороны
отравляющих веществ, части  определенному
и принадлежности к ним      Правительством
Республики Казахстан
Нормативно-техническая                             Минобороны,
документация к продукции                           Государственная
военного назначения                                техническая
(конструкторская и                                 комиссия
эксплуатационная)                                  Республики
Казахстан по
защите информации
---------------------------
приложение 7 к указанному постановлению изложить в следующей
редакции:
"
Приложение 7
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 20 июля 1995 г. N 1002
П Е Р Е Ч Е Н Ь
товаров, импорт которых осуществляется
по лицензиям
--------------------------------------------------------------------
Наименование товара    !  Код ТН ВЭД  !Министерства и ведомства
!              !Республики Казахстан,
!              !согласовывающие решение
!              !о выдаче лицензии
--------------------------------------------------------------------
1              !       2      !          3
--------------------------------------------------------------------
Химические средства защиты   3808 (только        Минсельхоз,
растений                     препараты для       Минэкобиоресурсов
защиты растений)
Лекарственные средства,      2936-2939,          Минздрав
медицинская техника          2941,

3001-3004, 3006,
9013, 9018-9020
Мал дәрiгерлiгi мақсатына    2936-2939, 2941,  Ауылшарминi
арналған дәрiгерлiк заттар   3001-3006,
және мал дәрiгерлiгi         9018-9022
техникасы
Есiрткелiк және психотроптық Қазақстан Респуб. Денсаулықминi
заттар, улар                 ликасының Үкiметi
айқындаған тiзбе
бойынша
Шифрлау құралдары /шифрлау   8471 /тек қана    ҰҚК, Қазақстан
техникасын қоса, шифрлау     шифрлау техни.    Республикасының
техникасына арналған бөлшек. касы/,            Ақпарат қорғау
тер және шифрлауға арналған  847330000 /тек    жөнiндегi
бағдарламалар пакетi/, шифр. қана шифрлау тех. мемлекеттiк
лау құралдарына нормативтiк- никасы үшiн/      техникалық
техникалық құжаттама /құрас. 854390900/тек     комиссиясы
тырмалық және пайдалануды    қана шифрлау
қоса/                        техникасы үшiн/
Ұрыстық уландырғыш заттардан Қазақстан Респуб. Қорғанысминi
сақтандыру құралдары, олар.  ликасының Үкiметi
дың бөлшектерi мен керектi   айқындаған тiзбе
заттары                      бойынша
Әскери мақсаттағы өнiмдерге                    Қорғанысминi,
нормативтi-техникалық құжат.                   Қазақстан Респуб.
тамалар /құрастырмалық және                    ликасының Ақпарат
пайдалану/                                     қорғау жөнiндегi
мемлекеттiк тех.
никалық комиссиясы
Оқ-дәрi жарылғыш заттар,     360100000 /аңшылық
жару құралдары және          оқ-дәрiден басқа/,
пиротехника                  360200000,
3603, 3604
Өнеркәсiп қалдықтары         2618-2620, 3915   Экобиоресурсминi
Апиын шикiзаты               1211909           Денсаулықминi
Қызметтiк және азаматтық     Қазақстан Респуб. Iшкi iстер министрлiгi
қару                         ликасының Үкiметi
айқындаған тiзбе
бойынша
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 1002 қаулысына /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 25, 290-құжат/ өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 қарашадағы N 1256 P951256_ қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

3001-3004, 3006,
9013, 9018-9020
Лекарственные средства для   2936-2939, 2941,    Минсельхоз
ветеринарных целей           3001-3006,
и ветеринарная техника       9018-9022
Наркотические и психотропные По перечню          Минздрав
средства, яды                определенному
Правительством
Республики Казахстан
Шифровальные средства        8471 (только        КНБ, Гостехкомиссия
(включая шифровальную        шифровальная        Республики
технику, части для           техника),           Казахстан по
шифровальной техники и       847330000 (только   защите информации
пакеты программ для          для шифровальной
шифрования),                 техники) 854390900
нормативно-техническая       (только для
документация к шифровальным  шифровальной техники)
средствам (включая
конструкторскую и
эксплуатационную)
Средства защиты от боевых    По перечню          Минобороны
отравляющих веществ, части   определенному
и принадлежности к ним       Правительством
Республики Казахстан
Нормативно-техническая                           Минобороны,
документация к продукции                         Государственная
военного назначения                              комиссия Республики
(конструкторская и                               Казахстан по
эксплуатационная)                                защите информации
Порох, взрывчатые           360100000 (кроме
вещества, средства          пороха охотничьего,
взрывания и пиротехника     360200000, 3603,
3604
Промышленные отходы         2618-2620,           Минэкобиоресурсов
3915
Опийное сырье               1211909              Минздрав
Служебное и гражданское     По перечню           МВД
оружие                      определенному
Правительством
Республики Казахстан
----------------------------
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 13 сентября 1995 г. N 1256 " О внесении
изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики
Казахстан от 20 июля 1995 г. N 1002" (САПП Республики Казахстан,
1995 г., N 25, ст. 290).
Премьер-министр
Республики Казахстан