Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 сәуiрдегi N 295 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 8 қаңтар N 29
Қазақстан Республикасы Конституциясының қабылдануына байланысты және "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2550 U952550_ Заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 сәуiрдегi N 295 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 апреля 1993 г. N 295
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1996 г. N 29
В связи с принятием Конституции Республики Казахстан и в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 октября 1995 г. N 2550 "О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 апреля 1993 г. N 295 "Вопросы Конституционного Суда Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан