Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 шiлдедегi N 608 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 9 қаңтар N 37. Күші жойылды - ҚРҮ-нің 1999.04.29. N 498 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшін жойды - ҚРҮ-нің 1999.04.29. N 498 қаулысымен.
P990498_
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасында Ауыл шаруашылық өсiмдiктерi мен орман алқабын химиялық, биологиялық қорғау құралдарын, феромондарды және өсуiн реттегiштердi сынау мен тiркеу жөнiндегi Мемлекеттiк ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 шiлдедегi N 608 P920608_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 29, 429-құжат) мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
қаулының атауындағы "Мемлекеттiк" сөзi "республикалық" сөзiмен алмастырылсын және "ведомствоаралық" сөзi алынып тасталсын.
1-тармақ мынадай редакцияда берiлсiн:
"1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi жанынан дайындаушы фирмалардан, кәсiпорындар мен ұйымдардан түскен тiркеу жарналары қаражатының есебiнен толық шаруашылық есептегi және өзiн-өзi ақтайтын Ауыл шаруашылығы өсiмдiктерiн және орман алқабын химиялық, биологиялық қорғау құралдарын, феромондарды және өсуiн реттегiштердi сынау мен тiркеу жөнiндегi республикалық комиссия құрылсын";
3-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда берiлсiн:
"Оған жүктелген мiндеттерi шешу үшiн зерттеу шарттық негiзде жүргiзiлсiн.
Шарттық негiзде ақпараттық-құқықтық сипаттағы ақылы қызметтер көрсетiлсiн. Ақылы қызмет көрсетуден түскен қаражатты жұмсау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен келiсе отырып жүзеге асырылады";
4-тармақ мынадай редакцияда берiлсiн:
"4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi мүдделi министрлiктермен және ведомстволармен бiрлесе отырып, Қазақстан Республикасында Ауыл шаруашылығы өсiмдiктерi мен орман алқабын химиялық, биологиялық қорғау құралдарын, феромондарды және өсуiн реттегiштердi сынау мен тiркеу жөнiндегi белгiленген комиссия туралы Ереженi әзiрлеп, бiр ай мерзiмде белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң бекiтуiне ұсынсын";
мынадай мазмұндағы жаңа тармақпен толықтырылсын:
"5. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне комиссияның жұмыс аппаратын орналастыру үшiн үй-жай (100 м2 кем емес) бөлу тапсырылсын".
2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасында Ауыл шаруашылық өсiмдiктерi мен орман алқабын химиялық, биологиялық қорғау құралдарын, феромондарды және өсуiн реттегiштердi сынау мен тiркеу жөнiндегi Мемлекеттiк ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 шiлдедегi N 608 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 29, 429-құжат) қосымша;

О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1992 г. N 608
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 1996 г. N 37. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 апреля 1999 г. N 498 ~P990498.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1992 г. N 608 P920608_ "Об образовании Государственной межведомственной комиссии по испытанию и регистрации химических, биологических средств защиты, феромонов и регуляторов роста сельскохозяйственных растений и лесных насаждений в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 29, ст. 429) следующие изменения и дополнения:
в названии постановления слово "Государственной" заменить словом "республиканской" и исключить слово "межведомственной";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Образовать при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан республиканскую комиссию по испытанию и регистрации химических, биологических средств защиты, феромонов и регуляторов роста сельскохозяйственных растений и лесных насаждений на полном хозяйственном расчете и самоокупаемости за счет средств регистрационных взносов, поступающих от фирм-изготовителей, предприятий и организаций";
абзац второй пункта 3 изложить в следующей редакции:
"Для решения возложенных на нее задач проводить исследования на договорной основе.
Оказывать платные услуги информационно-правового характера на договорных началах. Расходование средств, получаемых от платных услуг, осуществлять по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с заинтересованными министерствами и ведомствами разработать Положение о республиканской комиссии по испытанию и регистрации химических, биологических средств защиты, феромонов и регуляторов роста сельскохозяйственных растений и лесных насаждений в Республике Казахстан и в месячный срок представить на утверждение в Правительство Республики Казахстан в установленном порядке";
дополнить новым пунктом следующего содержания:
"5. Поручить Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом выделить помещение (не менее 100 м2) для размещения рабочего аппарата комиссии".
2. Признать утратившими силу:
приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1992 г. N 608 P920608_ "Об образовании Государственной межведомственной комиссии по испытанию и регистрации химических, биологических средств защиты, феромонов и регуляторов роста сельскохозяйственных растений и лесных насаждений в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 29, ст. 429);

"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 шiлдедегi N 608 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 14 маусымдағы N 630 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 25, 270-құжат).
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июня 1994 г. N 630 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июня 1992 г. N 608" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 25, ст. 270).
Премьер-Министр
Республики Казахстан