Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 қаңтардағы N 46 қаулысының қолданылу мерзiмiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 24 қаңтардағы N 89
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының кәсiпорындары арасында пайданы қайта бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 қаңтардағы N 46 P950046_ қаулысының қолданылу мерзiмi 1996 жылға ұзартылсын.

О продлении срока действия постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 января 1995 г. N 46
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 1996 г. N 89
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Продлить на 1996 год срок действия постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 января 1995 г. N 46 P950046_ "О перераспределении доходов между предприятиями Национальной акционерной компании "Казахтелеком".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан