Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 15 ақпандағы N 206
Өзара қарыз мiндеттемелерiн өтеудi қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджет пен "Қазконтракт" акционерлiк қоғамы арасында "Қазконтракт" акционерлiк қоғамының Ресей кредитi бойынша, бұрын өзiнен алынған валюта қаражаты өтемiнiң есебiне берiлген, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1993 жылғы 31 наурыздағы N 115 өкiмiне сәйкес жеткiзiлген пестицидтер үшiн берешектi өтеуге жұмсалған 4,4 (төрт
миллион төрт жүз) мың АҚШ долларына бара-бар сомаға берешекке бiр
жолғы есептеу жүргiзсiн, есептеу нәтижелерi республикалық бюджеттiң
кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң мынадай
өкiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын:
1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 432;
1993 жылғы 3 қарашадағы N 487;
1993 жылғы 30 қарашадағы N 552;
1993 жылғы 3 ақпандағы N 48;
1993 жылғы 7 сәуiрдегi N 126;
1993 жылғы 23 қыркүйектегi N 363.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О проведении зачета по бюджетным долгам
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 1996 г. N 206
В целях обеспечения погашения взаимных долговых обязательств Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести разовый зачет задолженности между республиканским бюджетом и акционерным обществом "Казконтракт" на сумму, эквивалентную 4,4 (четыре миллиона четыреста) тыс.долларов США, полученную акционерным обществом "Казконтракт" по российскому кредиту, в счет компенсации ранее изъятых у него валютных средств, направленных на погашение задолженности за
поставленные пестициды согласно распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан от 31 марта 1993 г. N 115, с отражением
результатов зачета в доходной и расходной частях республиканского
бюджета.
2. Признать утратившими силу следующие распоряжения
Премьер-Министра Республики Казахстан:
от 30 сентября 1993 г. N 432;
от 3 ноября 1993 г. N 487;
от 30 ноября 1993 г. N 552;
от 3 февраля 1994 г. N 48;
от 7 апреля 1994 г. N 126;
от 23 сентября 1994 г. N 363.
Премьер-Министр
Республики Казахстан