Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 маусымдағы N 483 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 22 ақпан N 229. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.01.15. N 1050 қаулысымен. ~P970067
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Меншiктiң барлық нысандарындағы кәсiпорындар мен ұйымдардан
қолда бар ақшаның банк мекемелерiнiң кассаларына түсуiн бақылауды
күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993
жылғы 8 маусымдағы N 483 қаулысына (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 23, 286-бап) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
7-тармақтағы "және түсiмдi банк кассаларына уақтылы өткiзбедi,
оны мақсатқа сай пайдаланбады" сөздерi алынып тасталсын;
9-тармақ алынып тасталсын;
11-тармақтың үшiншi абзацы алынып тасталсын;
12-тармақтың екiншi, бесiншi, және жетiншi абзацтары алынып
тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июня 1993 г. N 483
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 1996 г. N 229. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 января 1997 г. N 67 ~P970067 c 1 апреля 1997 года.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июня 1993 г. N 483 P930483_ "Об усилении контроля за поступлением денежной наличности от предприятий и организаций всех форм собственности в кассы учреждений банков" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 23, ст. 286) следующие изменения:
в пункте 7 исключить слова "и несвоевременную сдачу выручки в кассу банка, равно как и нецелевое использование ее";
пункт 9 исключить;
абзац третий пункта 11 исключить;
абзацы второй - пятый и седьмой пункта 12 исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан