Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 ақпандағы N 201 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 22 ақпандағы N 231
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының мұнайгаз саласына шетел инвестицияларын тарту туралы" Қазақстан Республикасы үкiметiнiң 1996 жылғы 14 ақпандағы N 201 P960201_ қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақтың бiрiншi абзацы "Экксон Сентрал Эйше Лимитед" фирмасымен келiссөз жүргiзу және Негiзгi принциптер туралы келiсiмге /НПК/ және басқа құжаттарға қол қою" сөздерiнен кейiн "сондай-ақ НПК және барлық басқа да келiсiмдер мен соған iлеспе құжаттарды келiсуге және орындауға байланысты тиiстi консультанттарды тарту" сөздерiмен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 1996 г. N 201
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 1996 г. N 231
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 1996 г. N 201 P960201_ "О привлечении иностранных инвестиций в нефтегазовую отрасль Республики Казахстан" следующее дополнение:
абзац первый пункта 1 после слов "Экксон Сентрал Эйше Лимитед" дополнить словами "а также привлечения соответствующих консультантов в связи с согласованием и выполнением СОП и всех других соглашений и сопутствующих документов".
Премьер-Министр
Республики Казахстан