Қазақстан Республикасы Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгiнiң жанындағы Атом энергиясы жөнiндегi агенттiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 26 ақпандағы N 243. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгi орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппараттың қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 24 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгiнiң жанындағы Атом энергиясы жөнiндегi агенттiгiне Бас директордың 1 орынбасарын ұстауына рұқсат берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгiнiң жанындағы Атом энергиясы жөнiндегi агенттiгiнiң орталық аппараты үшiн 2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 26 ақпандағы
N 243 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ғылым және жаңа
технологиялар министрлiгiнiң жанындағы Атом
энергиясы жөнiндегi агенттiгi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Ядролық қауiпсiздiк бөлiмi
Радиациялық қауiпсiздiк бөлiмi
Ядролық материалдар мен технологияларды таратпауды
бақылау бөлiмi

О структуре центрального аппарата Агентства по атомной энергии при Министерстве науки и новых технологий Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 1996 г. N 243. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Агентства по атомной энергии при Министерстве науки и новых технологий Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников в количестве 24 единиц.
2. Разрешить Агентству по атомной энергии при Министерстве науки и новых технологий Республики Казахстан иметь 1 заместителя Генерального директора.
3. Установить для центрального аппарата Агентства по атомной энергии при Министерстве науки и новых технологий Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 1996 г. N 243
Структура
Центрального аппарата Агентства по атомной
энергии при Министерстве науки и новых
технологий Республики Казахстан
Отдел ядерной безопасности
Отдел радиационной безопасности
Отдел контроля нераспространения ядерных материалов и технологий