"Қазақстан Республикасының Орман шаруашылығы комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1821 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 29 ақпан N 260. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.02.12. N 203 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Орман шаруашылығы комитетi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995
жылғы 19 желтоқсандағы N 1821 қаулысының 2-тармағы мына редакцияда
баяндалсын:
"Орман шаруашылығы комитетiне төрағаның екi орынбасарын, соның
iшiнде бiр бiрiншi, сондай-ақ құрамында 7 адамы бар алқа ұстауға
рұқсат етiлсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1821 "О структуре центрального аппарата Комитета лесного хозяйства Республики Казахстан"
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 1996 г. N 260. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 февраля 1997 г. N 203 ~P970203.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1821 "О структуре центрального аппарата Комитета лесного хозяйства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Разрешить Комитету лесного хозяйства иметь двух заместителей Председателя, в том числе одного первого, а также коллегию в составе 7 человек".
Премьер-Министр
Республики Казахстан