Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 16 қазандағы N 1331 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 1 наурыздағы N 269
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Фашизмнiң бұрынғы тұтқындарына өтем төлеудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 16 қазандағы N 1331 P951331_ қаулысымен бекiтiлген Фашизмнiң бұрынғы тұтқындарына өтем төлеудiң тәртiбiне /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 32, 408-бап/ мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
18-тармақтың бiрiншi абзацындағы "бағамы бойынша" сөзiнен кейiн "немiс маркасында немесе алушының қалауы бойынша" сөздерi жазылсын, әрi қарай мәтiн бойынша.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 1995 г. N 1331
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 1 марта 1996 г. N 269
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в Порядок выплаты компенсации бывшим узникам фашизма, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 1995 г. N 1331 P951331_ "О порядке выплаты компенсации бывшим узникам фашизма" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 32, ст. 408), следующее дополнение:
абзац первый пункта 18 после слов "выплаты производятся" дополнить словами "в немецких марках, либо по желанию получателя", далее по тексту.
Премьер-Министр
Республики Казахстан