Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 наурыздағы N 280 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгертулер қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Импорттық дәрi-дәрмек және медициналық мақсаттағы жабдықтарға және химиялық реактивтерге баға белгiлеудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 мамырдағы N 480 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 21, 214-бап);
"Павлодар өнеркәсiп-қаржы альянсы" салааралық өндiрiстiк-шаруашылық ассоциациясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қазандағы N 1122 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 42, 456-бап).
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 5 наурыздағы
N 280 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгертулер
1.  <*>
Ескерту. 1 тармақтың күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.03.19.
N 331 қаулысымен.
2. "Энергия ресурстарының және өнiмдер мен көрсетiлетiн қызметтердiң басқа да түрлерiнiң бағасын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 1 маусымдағы N 484 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., 349-бап) 6-тармағының төртiншi абзацы алынып тасталсын.
3. <*>
Ескерту. 3 тармақтың күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.03.17.
N 258 қаулысымен.
4. <*>
Ескерту. 4 тармақтың күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.03.17.
N 258 қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 8-қаңтардағы N 3-ө өкiмi 2 тармағының үшiншi абзацындағы "Импорттық дәрi-дәрмек, медициналық мақсаттағы жабдықтарға және химиялық реактивтерге баға белгiлеудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 мамырдағы N 480 қаулысының 1-тармағына сәйкес қойылған баға бойынша" деген сөздер алынып тасталсын.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 г. N 280
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, согласно приложению.
2. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 мая 1994 г. N 480 "О порядке установления цен на импортные лекарственные средства, изделия медицинского назначения и химреактивы" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 21, ст. 214);
пункт 4 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1994 г. N 1122 "О создании межотраслевой производственно-хозяйственной ассоциации "Павлодарский промышленно-финансовый альянс" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 42, ст. 456).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 1996 г. N 280
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 2002 г. N 331 P020331_ )
2. Абзац четвертый пункта 6 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 июня 1992 г. N 484 P920484_ "О государственном регулировании цен на энергоносители и другие виды продукции и услуги" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 22, ст. 349) исключить.
3-4 (Пункты 3-4 утратили силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258 )
5. В абзаце третьем пункта 2 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 января 1996 г. N 3-р R960003_ исключить слова "по ценам, сформированным в соответствии с пунктом 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 мая 1994 г. N 480 "О порядке установления цен на импортные лекарственные средства, изделия медицинского назначения и химреактивы".