Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 13 наурызға N 305
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулы етедi:
1.
2.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күшi жойылған - ҚРҮ-нiң 1996.11.
N 1389 қаулысымен.
P961389_
2-тармақтың күшi жойылған - ҚРҮ-нiң 1996.12.31.
N 1712 қаулысымен.
P961712_
3. Қазақстан Республикасы Кеден комитетi 1996 жылдың 1 сәуiрiне
дейiнгi мерзiмде жеке тұлғаларға олар төлеген автомобильдердi беру
үшiн бос қойма ұйымдастырады.
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы
N 1440 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 ақпандағы N 216 қаулысының күшi жойылған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 13 марта 1996 г. N 305
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 14 ноября 1996 г. N 1389 P961389_ .
2. Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1712. P961712_
3. Таможенному комитету Республики Казахстан в срок до 1 апреля 1996 года организовать свободный склад для выдачи физическим лицам оплаченных ими автомобилей.
4. Признать утратившими силу постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 1996 г. N 216 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1440".
Премьер-Министр
Республики Казахстан