Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1812 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 14 наурыз N 312. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1653 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1812 P951812_ қаулысының 1-қосымшасына мынадай өзгерту енгiзiлсiн: "Заң басқармасы" сөздерi "Заң қызметi департаментi" сөздерiмен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1812
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 14 марта 1996 г. N 312. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1653. ~P961653
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в приложение 1 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1812 P951812_ "Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" следующее изменение:
слова "Юридическое управление" заменить словами "Департамент юридической службы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан