"Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының бюджетпен өзара есептесуi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 25 наурыз N 343
Жылу-энергетика кешенiнiң жұмысын тұрақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының республикалық бюджетке заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы бойынша 719 (жетi жүз он тоғыз) млн. теңге берешегiне республикалық бюджеттiк мекемелердiң энергиямен жабдықтаушы ұйымдарға берiлген жылу және электр энергиясы үшiн берешегiн өтеу есебiнен қосымшаға сәйкес есептеу жүргiзсiн.
2. Павлодар облысы әкiмiнiң "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының жергiлiктi бюджетке 479 (төрт жүз жетпiс тоғыз) млн. теңге сомасындағы заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы төлемi берешегiн жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мекемелер бойынша
жылу және электр энергиясы үшiн берешегiн өтеу есебiне осы қоғамның
көмiр беру жолымен өтеуi жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
3. Аталған есептеу 1996 жылдың кiрiс және шығыс бөлiктерiнде
көрсетiле отырып енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 наурыздағы
N 343 қаулысына
қосымша
Жылу-электр энергиясы үшiн есептеу жүргiзiлетiн
республикалық бюджеттiк мекемелердiң тiзбесi
сомасы, мың теңге
Әскери институт                                   2000
ҰҚК                                              20262
Мемматрезервтер                                  13945
Қорғанысминi                                    175657
Бiлiмминi                                        66474
Көлiкминi                                       167117
ҚазМҰУ                                           26600
Экономминi                                         457
Әдiлетминi                                        1448
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Iс басқармасы                                      780
Денсаулық минi                                   22605
Қаржыминi                                         2357
Мәдениетминi                                     18218
"Қазақстан теледидары мен радиосы"
республикалық корпорациясы                       38133
Қазгидромет                                       7019
Экобиоресурсминi                                  1800
Орманшаркомы                                     15000
Ауылшарминi                                      28675
Суресурскомы                                      2738
Iшкi әскерлер                                    64500
Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитет   6307
АҚ штабы                                          6308
Шекара әскерi                                    16500
Қазгеодезия                                      14100
Барлығы                                         719000

О взаиморасчетах с бюджетом Государственного акционерного общества "Экибастузкомир"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1996 г. N 343
В целях стабилизации работы топливно-энергетического комплекса Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести зачет задолженности Государственного акционерного общества "Экибастузкомир" по подоходному налогу с юридических лиц в республиканский бюджет в сумме 719 (семьсот девятнадцать) млн. тенге в счет погашения задолженности республиканских бюджетных учреждений перед энергоснабжающими организациями за отпущенную тепловую и электрическую энергию согласно приложению.
2. Принять предложения акима Павлодарской области по погашению задолженности Государственного акционерного общества "Экибастузкомир" в сумме 479 (четыреста семьдесят девять) млн. тенге платежей подоходного налога с юридических лиц в местный бюджет путем поставки угля этим обществом в счет погашения задолженности за тепловую и электрическую энергию по учреждениям, финансируемым из местных бюджетов.
3. Указанный зачет провести с отражением в доходной и расходной частях бюджета на 1996 год.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1996 г. N 343
Перечень республиканских бюджетных учреждений,
по которым осуществляется зачет задолженности за
тепло-, электроэнергию
тыс.тенге
сумма
Военный институт                                      2000
КНБ                                                  20262
Госматрезервы                                        13945
Минобороны                                          175657
Минобразования                                       66474
Минтранском                                         167117
КазГНУ                                               26600
Минэкономики                                           457
Минюст                                                1448
Управление Делами Президента Республики Казахстан      780
Минздрав                                             22605
Минфин                                                2357
Минкультуры                                          18218
Республиканская корпорация "Телевидение и радио      38133
Казахстана"
Казгидромет                                           7019
Минэкобиоресурсов                                     1800
Комлесхоз                                            15000
Минсельхоз                                           28675
Комводресурсы                                         2738
Внутренние войска                                    64500
ГКЧС                                                  6307
Штаб ГО                                               6308
Погранвойска                                         16500
Казгеодезия                                          14100
Всего                                               719000