"Қарағандырезинотехника" акционерлiк қоғамын қаржы-экономикалық сауықтыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 25 наурыз N 346
"Қарағандырезинотехника" акционерлiк қоғамының бәсекелесу қабілетi бар өнiмдi, жұмыс орындарын көбейтуiн қамтамасыз ететiн санациялау шараларын неғұрлым тиiмдi жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Медетшi банкi, Өнеркәсiп және сауда министрлiгi, Қарағанды облысының әкiмi "Қарағандырезинотехника" акционерлiк қоғамының қаржы жағдайы мен оның қарыздары құрылымына бағалау жүргiзсiн. Он күн мерзiм iшiнде "Қарағандырезинотехника" акционерлiк қоғамының қаржы-шаруашылық қызметiн тұрақтандыру жөнiндегi бiрiншi кезектегi шаралар жоспарын әзiрлесiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, мемлекеттiк Медетшi банкi "Қарағандырезинотехника" акционерлiк қоғамы үшiн 1996 жылдың 25 наурызынан бастап 200 (екi жүз) млн. теңге сомасында кредит беру лимитiн белгiлесiн. Бұдан әрi ай сайын кредит беру қоймалардағы тауар өнiмi көлемiнiң кемiнде 85%-i есебiмен жүргiзiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Қарағандырезинотехника" акционерлiк қоғамының әлеуметтiк инфрақұрылым объектiлерiн жергiлiктi атқарушы органдардың балансына өзара келiсiлген кесте бойынша берудi жүзеге асырсын.
4. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi бөлген кредиттердi қайтаруды ескере отырып,
"Қарағандырезинотехника" акционерлiк қоғамын "Жекешелендiру туралы"
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23 желтоқсандағы
N 2771 заң күшi бар Жарлығына сәйкес, жекешелендiрудi жалғастыру
жөнiнде дайындық жұмыстарын жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О дополнительных мерах по финансово-экономическому оздоровлению акционерного общества "Карагандарезинотехника"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1996 г. N 346
В целях более эффективного осуществления мероприятий по санации акционерного общества "Карагандарезинотехника", обеспечивающих увеличение выпуска конкурентоспособной продукции, рабочих мест, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному Реабилитационному банку, Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан, акиму Карагандинской области провести оценку финансового состояния акционерного общества "Карагандарезинотехника" и структуры его долгов. В десятидневный срок разработать план первоочередных мер по стабилизации финансово-хозяйственной деятельности акционерного общества "Карагандарезинотехника".
2. Министерству финансов, государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан установить для акционерного общества "Карагандарезинотехника" с 25 марта 1996 года лимит кредитования в сумме 200 (двести) млн. тенге. Дальнейшее помесячное кредитование производить из расчета не менее 85% от объема товарной продукции на складах.
3. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Министерству финансов Республики Казахстан осуществить передачу объектов социальной инфраструктуры акционерного общества "Карагандарезинотехника" на баланс местных исполнительных органов по взаимосогласованным графикам.
4. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации, Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан провести подготовительную работу по дальнейшей приватизации акционерного общества "Карагандарезинотехника" в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 23 декабря 1995 г. N 2721 "О приватизации" с учетом возврата кредитов, выделенных государственным Реабилитационным банком Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан