Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, Республика Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдар кадрларының құрамы мен орын ауыстырушылығы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 29 наурыз N 371
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "1996 жылғы 25 қаңтардағы жағдай бойынша министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, Республика Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдар кадрларының құрамы мен орын ауыстырушылығы туралы" Үкiмет Аппараты Кадр жұмысы бөлiмiнiң жазбасы назарға алынсын.
2. Министрлер, мемлекеттiк комитеттердiң төрағалары, Республика Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдардың басшылары, Үкiмет аппаратының Басшысы "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығынан туындайтын кадр жұмысының талап деңгейiнде қалыптасуын, республика атқарушы органдары жүйесiндегi мемлекеттiк қызметшiлердiң кадр мүмкiншiлiктерiн еселеудi қамтамасыз ету, жiберiлген кемшiлiктердi жою жөнiнде нақты шаралар қолдансын.
3. Қазақстан Республикасының еңбек, қаржы, әдiлет, экономика халықты әлеуметтiк қорғау, ауыл шаруашылығы, денсаулық сақтау министрлерi, Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы, Үкiмет Аппаратының кадр жұмысы, қаржы, еңбек, және ақша айналысы, заң, аграрлық, сектордағы реформалар, әлеуметтiк-мәдени даму, қаржы-шаруашылық бөлiмдерiнiң
меңгерушiлерi "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 15 қаңтардағы N 17 өкiмi негiзiнде
анықталған нормативтiк құжаттардың белгiленген мерзiмде әзiрленуiн
қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О составе и сменяемости кадров министерств, государственных комитетов, центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства Республики
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 29 марта 1996 г. N 371
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Записку Отдела кадровой работы Аппарата Правительства "О составе и сменяемости кадров министерств, государственных комитетов, центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства Республики, по состоянию на 25 января 1996 г." принять к сведению.
2. Министрам, председателям государственных комитетов, руководителям центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства Республики, Руководителю Аппарата Правительства принять практические меры по устранению имеющихся недостатков, обеспечивать наращивание кадрового потенциала государственных служащих системы исполнительных органов республики, становление кадровой работы на уровне требований, вытекающих из Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952730_ "О государственной службе".
3. Министрам труда, финансов, юстиции, экономики, социальной защиты населения, сельского хозяйства, здравоохранения, Председателю Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству, заведующим отделами кадровой работы, финансов, труда и денежного обращения, юридического, реформ в аграрном секторе,
социально-культурного развития, финансово-хозяйственного Аппарата
Правительства обеспечить в установленные сроки разработку нормативных
документов, определенных на основе Указа Президента Республики
Казахстан, имеющего силу Закона, "О государственной службе",
распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января
1996 г. N 17.
R960017_
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан