Қытай Халық Республикасымен шекара мәселелерi жөнiндегi келiссөздердi одан әрi жалғастыру туралы және осы келiссөздердегi Қазақстан Республикасы делегациясының құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 2 сәуiр N 378. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.06.10. N 944 қаулысымен. ~P970944
Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасы арасындағы қазақстан-қытай мемлекеттiк шекарасы туралы 1994 жылғы 26 сәуiрде жасалған Келiсiмдi жүзеге асыру мақсатында және Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасы арасындағы мемлекеттiк шекара сызығының оның келiсiлмеген учаскелерiндегi өтуi туралы мәселелердi реттеу үшiн келiссөздердi одан әрi жалғастыру қажеттiгiн негiзге ала отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қытай Халық Республикасымен шекаралас Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының және Тәжiкстан Республикасының бiрiккен делегациясының құрамында Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасының арасындағы шекара мәселелерi жөнiндегi келiссөздердi одан әрi жалғастыру орынды
деп саналсын.
2. Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей
Федерациясы және Тәжiкстан Республикасы Үкiметтерiнiң шекара
мәселелерi жөнiндегi бiрiккен делегациясындағы Қазақстан
Республикасы делегациясының қазақстандық бөлiгiнiң құрамы қосымшаға
сәйкес бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 2 сәуiрдегi
N 378 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей
Федерациясы және Тәжiкстан Республикасы Үкiметтерiнiң
Қытай Халық Республикасы Үкiметiмен шекаралық
мәселелер жөнiндегi келiссөздер бойынша бiрiккен
делегациясындағы делегацияның қазақстандық бөлiгiнiң
құрамы
1. Дәненов Н.Ж.       - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрiнiң бiрiншi орынбасары,
Қазақстан делегациясының басшысы,
бiрiккен делегация басшысының орынбасары
2. Тұрарбеков Б.Ш.    - Қауiпсiздiк кеңесi аппаратының бас
сарапшысы, Қазақстан делегациясы
басшысының  орынбасары, бiрiккен
делегацияның мүшесi (келiсiм бойынша)
3. Шакиров А.О.       - Қазақстан Республикасы Сыртқыiсминiнiң
аса маңызды тапсырмалар жөнiндегi
елшiсi, делегация мүшесi
4. Атанов М.М.        - Қазақстан Республикасы Сыртқыiсминi
Шарт-құқықтық бас басқармасының бастығы,
делегация мүшесi
5. Ожигов С.А.        - Қазгеодезия бас басқармасы бастығының
орынбасары, делегация мүшесi
6. Қожақов А.Е.       - ҚХР-дағы Қазақстан Республикасы
Елшiлiгiнiң кеңесшiсi, делегацияның
кеңесшiсi
7. Проничев С.Е.      - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
шекараны қорғау жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiнiң офицерi, делегацияның
кеңесшiсi

О дальнейшем продолжении переговоров с Китайской Народной Республикой по пограничным вопросам и о составе делегации Республики Казахстан на этих переговорах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1996 г. N 378. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 10 июня 1997 г. N 944 ~P970944.
В целях реализации Соглашения между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой о казахстанско-китайской государственной границе, заключенного 26 апреля 1994 года, и исходя из необходимости дальнейшего продолжения переговоров для урегулирования вопросов о прохождении линии государственной границы между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой на несогласованных ее участках Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Считать целесообразным дальнейшее продолжение переговоров между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой по пограничным вопросам в составе объединенной делегации Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан, имеющих границу с Китайской Народной Республикой.
2. Утвердить состав казахстанской части делегации Республики Казахстан в объединенной делегации Правительств Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан по пограничным вопросам согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1996 г. N 378
Состав
казахстанской части делегации в объединенной
делегации Правительств Республики Казахстан,
Кыргызской Республики, Российской Федерации
и Республики Таджикистан по переговорам
с Правительством Китайской Народной
Республики по пограничным вопросам
1. Даненов Н.Ж.       - первый заместитель Министра иностранных
дел Республики Казахстан, глава
казахстанской делегации, заместитель
главы объединенной делегации
2. Турарбеков Б.Ш.    - главный эксперт аппарата Совета
безопасности, заместитель главы
казахстанской делегации, член
объединенной делегации (по согласованию)
3. Шакиров А.О.       - посол по особым поручениям МИД
Республики Казахстан, член делегации
4. Атанов М.М.        - начальник Главного договорно-правового
управления МИД Республики Казахстан,
член делегации
5. Ожигов С.А.        - заместитель начальника Главного
управления Казгеодезии, член делегации
6. Кожаков А.Е.       - советник посольства Республики
Казахстан в КНР, советник делегации
7. Проничев С.Е.      - офицер Государственного комитета
Республики Казахстан по охране
государственной границы, советник
делегации

8. Ыбыраев Ш.Н.       - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
шекараны қорғау жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiнiң офицерi, делегацияның
кеңесшiсi
9. Кириллов С.В.      - "Алматыгеокарта" Қазгеодезия
кәсiпорнының бас инженерi, делегацияның
сарапшысы
10. Рысдәулетов А.К.  - Қазақстан Республикасының Сыртқыiсминi
Азия басқармасының екiншi хатшысы,
делегацияның сарапшысы
11. Пащенко А.В.      - Қазгеодезияның бас маманы, делегацияның
сарапшысы
12. Сәкенов Н.Р.      - Қазақстан Республикасының Сыртқыiсминi
Шарт-құқықтық бас басқармасының үшiншi
хатшысы, делегацияның сарапшысы

8. Ибрашев Ш.Н.       - офицер Государственного комитета
Республики Казахстан по охране
государственной границы, советник
делегации
9. Кириллов С.В.      - главный инженер предприятия Казгеодезии
"Алматыгеокарта", эксперт делегации
10. Рысдавлетов А.К.  - второй секретарь Управления Азии МИД
Республики Казахстан, эксперт делегации
11. Пащенко А.В.      - главный специалист Казгеодезии,
эксперт делегации
12. Сакенов Н.Р.      - третий секретарь Главного
договорно-правового управления МИД
Республики Казахстан, эксперт
делегации