Мемлекеттiк резервтен азық-түлiк тауарларын босату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 10 сәуiрдегi N 419
Сақтау мерзiмi өтуiмен жаңартуды және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетiнiң кәсiпорындарынан шығаруды талап ететiн азық-түлiк тауарларын жауапты сақтау пункттерiнде брондау қажеттiлiгiне байланысты Республика Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi:
министрлiктерге, мемлекеттiк комитеттер мен ведомстволарға олардың өтiнiмдерi бойынша, қосымшаға сәйкес бағамен 1996 жылы тоқсандар бойынша бiркелкi түрде жалпы сомасы 1112703 мың теңгеге, оның iшiнде Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне - 398790 мың теңгеге, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне - 12159 мың теңгеге, Республика ұланына - 31720 мың теңгеге, Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне - 375942 мың теңгеге, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетiне - 64698 мың теңгеге, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiне 4910 мың теңгеге, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметiне - 5008 мың теңгеге, Қазақстан Республикасының шекара әскерi әскери институтына - 1360 мың теңгеге, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекараны күзету жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне - 21600 мың теңгеге, Қазақстан Республикасының Iшкi әскерлер бас басқармасына - 196518 мың теңгеге азық-түлiк тауарларын босатсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi министрлiктерге,
мемлекеттiк комитеттер мен ведомстволарға мемлекеттiк резервтен
босатылған тауарлардың құнын осы мемлекеттiк органдарды
қаржыландыру кезiнде, оны бюджеттiң кiрiстер және шығыстар бөлiгiнде
көрсетiп есепке алсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 10 сәуiрдегi
N 419 қаулысына
қосымша
Тәртiп-күштiк министрлiктерге, мемлекеттiк комитеттер
мен ведомстволарға мемлекеттiк резервтен босатылатын
азық-түлiк тауарларының орташа босату бағасы
________________________________________________________________
Тауар атауы               Өлшем            Бiрлiгiне орташа
бiрлiгi           босату бағасы, теңге
________________________________________________________________
Ет                        тонна                140000
Ет консервiлерi (525 г)   м.ж.б.               120000
Ет консервiлерi (338 г)    -"-                  77000
Балық консервiлерi (250 г) -"-                  55000
Қант                      тонна                 60000
Өсiмдiк майы               -"-                 120000
Кiр жуатын сабын           -"-                  80000
Тұз                        -"-                   8000
Үндi шайы                  -"-                 300000

Об отпуске из государственного резерва продовольственных товаров
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 1996 г. N 419
В связи с необходимостью разбронирования на пунктах ответственного хранения продовольственных товаров, требующих освежения, и выпуском с предприятий Комитета по государственным материальным резервам Республики Казахстан товаров с истечением срока хранения Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету по государственным материальным резервам Республики Казахстан:
отпустить министерствам, государственным комитетам и ведомствам в 1996 году равномерно по кварталам по их заявкам продовольственные товары по ценам согласно приложению на общую сумму 1112703 тыс. тенге, в том числе по Министерству обороны Республики Казахстан - 398790 тыс. тенге, Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям - 12159 тыс. тенге, Республиканской гвардии - 31720 тыс. тенге, Министерству внутренних дел Республики Казахстан - 375942 тыс. тенге, Государственному следственному комитету Республики Казахстан - 64698 тыс. тенге, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан - 4910 тыс. тенге, Службе охраны Президента Республики Казахстан - 5008 тыс. тенге, Военному институту пограничных войск Республики Казахстан - 1360 тыс. тенге, Государственному комитету Республики Казахстан по охране государственной границы - 21600 тыс. тенге, Главному управлению внутренних войск Республики Казахстан - 196518 тыс. тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан стоимость отпущенных из государственного резерва министерствам, государственным комитетам и ведомствам продовольственных товаров зачесть при финансировании этих государственных органов, с отражением ее в расходной и доходной частях бюджета.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 1996 г. N 419
Средние отпускаемые цены на
продовольственные товары, отпускаемые
силовым министерствам, государственным
комитетам и ведомствам из государственного резерва
----------------------------------------------------------------------
Наименование товара   ! Единица   ! Средняя отпускная цена
! измерения ! за единицу, тенге
----------------------------------------------------------------------
Мясо                      тонна           140000
Консервы мясные (525г)    т.ф.б.          120000
Консервы мясные (338г)      "              77000
Консервы рыбные (250г)      "              55000
Сахар                     тонна            60000
Масло растительное          "             120000
Мыло хозяйственное          "              80000
Соль                        "               8000
Чай индийский               "             300000

N 36 шай                   -"-                 160000
Астатық май                -"-                 130000

Чай N 36                    "             160000
Жир пищевой                 "             130000