Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 12 сәуiр N 434. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1640 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппараттың қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 150 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгiне министрдiң 3 орынбасары, оның iшiнде министрдiң бiрiншi орынбасары, сондай-ақ 13 адамнан тұратын алқасы болуына рұқсат етiлсiн. <*>
3. Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгi
орталық аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi
белгiленсiн.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2 және 3-тармақтарға өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң
1996.10.24. N 1293 қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгi
орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1809
P951809_
қаулысының күшi
жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 12 сәуiрдегi
N 434 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда
министрлiгi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Кен-металлургия кешенi бас басқармасы
Химия өндiрiстерi және халық тұтынатын тауарлар бас басқармасы
Машина жасау және жұмылдыру дайындығы
бас басқармасы
Өнеркәсiп саясаты және экспортты дамыту
бас басқармасы
Сыртқы және iшкi сауда саясаты бас басқармасы
Кадр және аппараттың жұмысын ұйымдастыру
бас басқармасы
Экономика және нарық қатынастары басқармасы
Сыртқы экономикалық қызметтi реттеу басқармасы

О структуре центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 г. N 434. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1640 ~P961640.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 150 единиц.
2. Разрешить Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан иметь 3 заместителей Министра, в том числе одного первого заместителя Министра, а также коллегию в количестве 13 человек. <*>
Сноска. Пункт 2 - с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 1996 г. N 1293.
3. Установить для центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц. <*>
Сноска. Пункт 3 - с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 1996 г. N 1293.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1809 "О структуре центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 г. N 434
С Т Р У К Т У Р А
центрального аппарата Министерства
промышленности и торговли Республики Казахстан
Главное управление горно-металлургического комплекса
Главное управление химических производств и товаров
народного потребления
Главное управление машиностроения и мобилизационной
подготовки
Главное управление промышленной политики и развития
экспорта
Главное управление внешней и внутренней торговой
политики
Главное управление кадров и организации работы аппарата
Управление экономики и рыночных отношений
Управление регулирования внешнеэкономической
деятельности