Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 16 сәуiр N 450. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.31. N 1747 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн акциздеуге жататын
тауарларға және құмар ойындар бизнесiне арналған акциздердiң
ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995
жылғы 14 шiлдедегi N 974
P950974_
қаулысының қосымшасына (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 281-бап) мынадай өзгертулер
енгiзiлсiн:
"Спирттiң барлық түрлерi (ликер-
арақ бұйымдарын, күшейтiлген сусындар,
күшейтiлген шырындар, шарап, бальзам
жасауға арналып Қазақстан Республикасының
тауар өндiрушiлерiне босатылғаннан басқа
(олардың аталған өнiмдердi өндiруге құқық
беретiн лицензиялары болған жағдайда)         3,5 экю/литр"
деген жолдар мынадай редакцияда берiлсiн:
"Спирттiң барлық түрлерi (ликер-
арақ бұйымдарын, күшейтiлген сусындар,
күшейтiлген шырындар, шарап, бальзам
жасауға арналған емдiк препараттар
даярлауға арналып Қазақстан Республикасының
тауар өндiрушiлерiне босатылғаннан басқа
(олардың аталған өнiмдердi өндiруге құқық
беретiн лицензиялары болған жағдайда)         3,5 экю/литр"
Өңделмеген этиль спиртi                       0,1 экю/литр
2. Осы қаулы 1996 жылғы 20 сәуiрден бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1996 г. N 450. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1747. ~P961747
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974
P950974_
"О ставках
акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан,
и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст.281)
следующее изменение:
строки "Все виды спирта (кроме отпускаемого
для выработки ликеро-водочных изделий,
крепленых напитков, крепленых соков, вина,
бальзама товаропроизводителям Республики
Казахстан (при наличии у них лицензии на
право производства указанной продукции)          3,5 экю/литр"
изложить в следующей редакции:
"Все виды спирта (кроме отпускаемого для
выработки ликеро-водочных изделий, крепленых
напитков, крепленых соков, вина, бальзама,
для изготовления лечебных препаратов
товаропроизводителям Республики Казахстан
(при наличии у них лицензии на право
производства указанной продукции)                3,5 экю/литр
Спирт этиловый-сырец                             0,1 экю/литр"
2. Настоящее постановление вступает в силу с 20 апреля 1996 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан