Жамбыл қаласындағы жергiлiктi маңызы бар тарихи және мәдени ескерткiштер тiзiмiнен бiрқатар объектiлердi шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 17 сәуiрдегi N 466
"Тарихи-мәдени мұраны қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының
Үкiметi қаулы етедi:
Жамбыл облысы әкiмiнiң Қазақстан Республикасы Мәдениет
министрлiгiмен келiсiлген Жамбыл қаласындағы жергiлiктi маңызы бар
тарихи және мәдени ескерткiштер тiзiмiнен тарихи, сәулеттiк және
көркемдiк құндылығы жоқ, қам кiрпiштен салынған, сейсмикалық қауiптi,
авариялық жағдайда тұрған 21 объектiнi шығару туралы ұсынысы
қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 17 сәуiрдегi
N 466 қаулысына
қосымша
Жамбыл қаласындағы жергiлiктi маңызы бар тарихи және
мәдени ескерткiштердiң мемлекеттiк есебiнен шығарылатын
үй-жайлардың
ТIЗIМI
Ағарту қызметкерлерiнiң үйi     Киров көшесi, 13 үйде орналасқан
Аяқ киiм шеберханасы            Киров көшесi, 16 үйде орналасқан
Тiгiн фабрикасы                 Киров көшесi, 19 үйде орналасқан
"Жiбек жолы" ассоциациясы       Төле би көшесi, 18 үйде орналасқан
Спорт мектебi                   Төле би көшесi, 20 үйде орналасқан
Облыстық туберкулез диспансерi  Төле би көшесi, 23 үйде орналасқан
Қазсаудажарнама                 Байзақ батыр көшесi, 1 үйде орналасқан
Жылу жүйелерi кәсiпорындары     Байзақ батыр көшесi, 2 үйде орналасқан
Тұрғын үй                       Байзақ батыр көшесi, 193 үйде орналасқан
2184/052 жинақ кассасы          Октябрь көшесi, 2 үйде орналасқан
Төлқұжат столы                  Октябрь көшесi, 12 үйде орналасқан
"Сувенир" дүкенi                Пушкин көшесi, 21 үйде орналасқан
Қалалық мәдениет үйi            Пушкин көшесi, 38 үйде орналасқан
Қан құю станциясы               Киров көшесi, 47 үйде орналасқан
Кинофикация басқармасы          Ленин көшесi, 10 үйде орналасқан
N 2 балабақша                   Ленин көшесi, 17 үйде орналасқан
Тұрғын үй                       Абай көшесi, 88 үйде орналасқан
Көз ауруханасы                  Абай көшесi, 90 үйде орналасқан
"Ежелгi Тараз ескерткiштерi"
мұражай-қорығының дирекциясы    Абай көшесi, 106 үйде орналасқан
Орталық АIIБ                    Абай көшесi, 120 үйде орналасқан
N 27 балабақша                  Желтоқсан көшесi, 11 үйде орналасқан

Об исключении из списка памятников истории и культуры местного значения ряда объектов в городе Жамбыле
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 1996 г. N 466
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан Z922900_ "Об охране и использовании историко-культурного наследия" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Принять предложение акима Жамбылской области, согласованное с Министерством культуры Республики Казахстан, об исключении из списка памятников истории и культуры местного значения г. Жамбыла 21 объекта как не имеющих исторической, архитектурной и художественной ценностей,
построенных из сырцового кирпича, сейсмоопасных, находящихся в
аварийном состоянии, согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 апреля 1996 г. N 466
С П И С О К
зданий, снимаемых с государственного учета
памятников истории и культуры местного
значения в г. Жамбыле
Дом работников        - здание, расположенное на ул. Кирова, 13
просвещения
Обувная мастерская    - здание, расположенное на ул. Кирова, 16
Швейная фабрика       - здание, расположенное на ул. Кирова, 19
Ассоциация
"Шелковый путь"       - здание, расположенное на ул. Толе би, 18
Спортивная школа      - здание, расположенное на ул. Толе би, 20
Областной             - здание, расположенное на ул. Толе би, 23
туберкулезный
диспансер
Казторгреклама        - здание, расположенное на
ул. Байзак батыра, 1
Предприятие тепловых  - здание, расположенное на
сетей                   ул. Байзак батыра, 2
Жилой дом             - здание, расположенное на
ул. Байзак батыра, 193
Сберегательная        - здание, расположенное на
касса 2184/052          ул. Октябрьская, 2
Паспортный стол       - здание, расположенное на
ул. Октябрьская, 12
Магазин "Сувенир"     - здание, расположенное на ул. Пушкина, 21
Городской дом         - здание, расположенное на ул. Пушкина, 38
культуры
Станция переливания   - здание, расположенное на ул. Кирова, 47
крови
Управление            - здание, расположенное на ул. Ленина, 10
кинофикации
Детский сад N 2       - здание, расположенное на ул. Ленина, 17
Жилой дом             - здание, расположенное на ул. Абая, 88
Главная больница      - здание, расположенное на ул. Абая, 90
Дирекция              - здание, расположенное на ул. Абая, 106
заповедника-музея
"Памятники древнего
Тараза"
Центральный РОВД      - здание, расположенное на ул. Абая, 120
Детский сад N 27      - здание, расположенное на
ул. Желтоксан, 11