Мемлекет мүлкiн жекешелендiру мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 23 сәуiр N 499. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.07.15. N 984 қаулысымен. ~P990984
"Жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 U952721_ Заң күшi бар жарлығын орындау үшiн және мемлекеттiк басқаруды жетiлдiру мен мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiру процесiне бақылауды күшейту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы етедi:
1. Жеке жоба бойынша жекешелендiрiлетiн кәсiпорындардың қоса
берiлiп отырған тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Қазақстан Республикасының
Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi акционерлiк қоғамдардың
мемлекеттiк акциялар пакетiн сатуды Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң келiсiмiмен жүзеге асырады деп белгiленсiн.
3. Осы қаулы жарияланған күнiнен бiр ай мерзiм өткен соң күшiне
енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 23 сәуiрдегi
N 499 қаулысымен
бекiтiлген
Жеке жоба бойынша жекешелендiрiлетiн кәсiпорындардың
ТIЗБЕСI
__________________________________________________________________
рет і  Кәсiпорындардың   атауы  і   Орналасқан  жерi
N  і                           і
__________________________________________________________________
Қарағанды  облысы  бойынша
1. "Қарағандыкөмiркенiшi" ӨБ         Қарағанды қаласы
2. "Қарағандышахтакөмiр"  ӨБ          бұл да
Қызылорда  облысы  бойынша
3.
<*>
Маңғыстау  облысы бойынша
4. "Өзенмұнайгаз" ӨБ                   Ақтау қаласы
5. МАЭК - Маңғышлақ энергокомбинаты    бұл да
Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша
6.
<*>
7.
<*>
ЕСКЕРТУ. Тiзбеге өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.11.22.
N 1430 қаулысымен.
P961430_
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 23 сәуiрдегi
N 499 қаулысына
қосымша
Мемлекеттiк акциялар пакетiн сату Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң келiсiмi бойынша
жүзеге асырылатын акционерлiк қоғамдардың
ТIЗIМI
______________________________________________________________
рет і      Акционерлiк қоғамның атауы    і   Орналасқан жерi
N  і                                    і
______________________________________________________________
1  і                  2                 і        3
______________________________________________________________
Ақтөбе облысы бойынша
1 "Феррохром" АҚ                               Ақтөбе қаласы
2 "Донской КБК" АҚ                             Хромтау қаласы
3 "Ақтөбе хромды қосылыстар зауыты" АҚ         Ақтөбе қаласы
4 "Фосфохим" АҚ                                Алға қаласы
5 "Актюбрентген" АҚ                            Ақтөбе қаласы
6 "Ақтөбемұнай" АҚ                             Ақтөбе қаласы
7 "406 ГА авиажөндеу зауыты" АҚ                Ақтөбе қаласы
Атырау облысы бойынша
8 "Индербор" АҚ                              Индербор поселкесi
9 "Полипропилен" АҚ                            Атырау қаласы
10 "Петровский атындағы зауыт" АҚ                 бұл да
11 "Ембiмұнайгаз" АҚ                              бұл да
12 "Теңiзмұнайгаз" АҚ                             бұл да
13 "Атыраумұнайөңдеу зауыты" АҚ                   бұл да
14 "Алаугаз" АҚ                                   бұл да
Ақмола облысы бойынша
15 "Целинсельмаш" АҚ                           Ақмола қаласы
16 "Қазахсельмаш" АҚ                               бұл да
17 "Қазақалтын" АҚ                            Жолымбет қаласы
18 "Прогресс" (биомедпрепараттар шығару
жөнiндегi зауыт) АҚ                       Степногорск қаласы
19 "Үмiт" (Тың кенхимия комбинаты) АҚ               бұл да
20 "Биомедпрепарат" (ҒЗИ) АҚ                        бұл да
21 "Алаугаз" АҚ                                Ақмола қаласы
Алматы қаласы бойынша
22 "Заңғар сауда үйi" АҚ
23 "Детский мир" универмагы" АҚ
24 "Береке" АҚ
25 "Намыс" АҚ
26 "Алматы "Поршень" зауыты АҚ
27 "Электртұрмыс құралдары" АҚ
28 "Найза" АҚ
29 "АЗТМ" АҚ
30 "Алматы станок жасау зауыты" АҚ
31 "405 ГА авиажөндеу зауыты" АҚ
32 "Машина жасау зауыты" АҚ
33 "Қазақстан әуе жолы" ҰААҚ
34 "Қазақстанкаспийшельф" АҚ
35 "Алаугаз" (Сайран 14) АҚ
36 "Рысты" (Алматы вагон жасау зауыты) АҚ
37 "Алаугаз" Аэродромная 23 АҚ
38 "Қазақтелеком" ҰАҚ

Вопросы приватизации государственного имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1996 г. N 499. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 июля 1999 г. N 984 ~P990984.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 23 декабря 1995 г. N 2721 U952721_ "О приватизации" и в целях совершенствования государственного управления и усиления контроля за процессом приватизации государственного имущества Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий, приватизируемых по индивидуальному проекту.
2. Установить, что Государственный комитет Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Государственный комитет Республики Казахстан по приватизации продажу государственных пакетов акций акционерных обществ по прилагаемому списку осуществляют по согласованию с Правительством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу по истечении одного месяца со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1996 г. N 499
П Е Р Е Ч Е Н Ь
предприятий, приватизируемых по индивидуальному проекту
--------------------------------------------------------------------
N !       Наименование предприятия        !   Местонахождение
п/п!                                       !
--------------------------------------------------------------------
По Карагандинской области
1. ПО "Карагандауглеразрезы"                  г. Караганда
2. ПО "Карагандашахтоуголь"                   То же
По Кзыл-Ординской области
3.
<*>
Сноска. Пункт 3 - исключен постановлением Правительства
Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года N 1430.
По Мангистауской области
4. ПО "Узеньмунайгаз"                         г. Актау
5. МАЭК - Мангышлакский энергокомбинат        То же
По Южно-Казахстанской области
6.
<*>
7.
<*>
Сноска. Пункты 6 и 7 - исключены постановлением Правительства
Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года N 1430.
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1996 г. N 499
С П И С О К
акционерных обществ, продажа государственных пакетов
акций которых осуществляется по согласованию с
Правительством Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
N !     Наименование акционерного     !     Местонахождение
п/п!           общества                !
--------------------------------------------------------------------
1 !                   2               !                3
--------------------------------------------------------------------
По Актюбинской области
1. АО "Феррохром"                          г. Актюбинск
2. АО "Донской ГОК"                        г. Хромтау
3. АО "Актюбинский завод хромовых
соединений"                         г. Актюбинск
4. АО "Фосфохим"                           г. Алга
5. АО "Актюбрентген"                       г. Актюбинск
6. АО "Актюбинскнефть"                     г. Актюбинск
7. АО "Авиаремонтный завод 406 ГА"         г. Актюбинск
По Атырауской области
8. АО "Индербор"                           п. Индерборский
9. АО "Полипропилен"                       г. Атырау
10. АО "Завод им. Петровского"              То же
11. АО "Эмбамунайгаз"                       То же
12. АО "Тенгизмунайгаз"                     То же
13. АО "Атырауский нефтеперерабатывающий
завод"                              То же
14. АО "Алаугаз"                            То же
По Акмолинской области
15. АО "Целинсельмаш"                       г. Акмола
16. АО "Казахсельмаш"                       То же
17. АО "Казахалтын"                         пос. Жолымбет
18. АО "Прогресс" (завод по производству
биопрепаратов)                       г. Степногорск
19. АК "Умит" (Целинный горно-химический
комбинат)                            То же
20. АО "Биомедпрепарат" (НИИ)               То же
21. АО "Алаугаз"                            г. Акмола
по г. Алматы
22. АО "Торговый дом "Зангар"
23. АО "Универмаг "Детский мир"
24. АО "Береке"
25. АО "Намыс"
26. АО "Алматинский завод "Поршень"
27. АО "Электробытприбор"
28. АО "Найза"
29. АО "АЗТМ"
30. АО "Алматинский станкостроительный завод"
31. АО "Авиаремонтный завод 405 ГА"
32. АО "Машиностроительный завод"
33. НААК "Казахстан ауе жолы"
34. АО "Казахстанкаспийшельф"
35. АО "Алаугаз" (Сайран, 14)
36. АО "Алаугаз" (Аэродромная, 23)
37. АО "Рысты" (Алматинский вагоностроительный завод)
38. НАК "Казахтелеком"

39. "Атакент" АҚ
40 "Алатау"  (электр радиотехника зауыты) АҚ
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
41 "Ертiс полиметал комбинаты" АҚ                Белоусовка п.
42 "Шығыс Қазақстан мыс-химия комбинаты" АҚ      Усть-Таловка п.
43 "Өскемен титан-магний комбинаты" АҚ           Өскемен қаласы
44 "Қорғасын-тәжiрибе зауыты" АҚ                    бұл да
45 "Зырьян қорғасын комбинаты" АҚ                 Зырьян қаласы
46 "Өскемен қорғасын-мырыш комбинаты" АҚ          Өскемен қаласы
47 "Лениногорск полиметалл комбинаты" АҚ      Лениногорск қаласы
48 "Белогорск КБК" АҚ                         Асубұлақ поселкесi
49 "Ертiс химия-металлургия зауыты" АҚ        Первомайск қаласы
50 "Үлбi металлургия зауыты" АҚ               Өскемен қаласы
51 "Серебрянск органикалық өндiрiс зауыты"    Серебрянск қаласы
52 "Қорғасыншахтақұрылыс" АҚ
53 "Керамика" АҚ                              Өскемен қаласы
54 "Изумруд" АҚ                                   бұл да
55 "Пневмоавтоматика зауыты" АҚ                   бұл да
56 "Өскемен конденсат зауыты" АҚ                  бұл да
57 "Мұнайгазмаш" АҚ                               бұл да
58 "Алаугаз" АҚ                                   бұл да
59 "Казгипроцветмет" АҚ                       Өскемен қаласы
60 "Өскемен автомобиль зауыты" АҚ                 бұл да
61 "Алькор зауыты" АҚ                             бұл да
Жамбыл облысы бойынша
62 "Ақбақай КБК" АҚ                           Ақбақай п.
63 "Химпром" АҚ                               Жамбыл қаласы
64 "Суперфосфат зауыты" АҚ                        бұл да
65 "Нодфос АҚ"                                    бұл да
66 "Қаратау" АҚ                               Жаңатас қаласы
67 "Сарытас" АҚ                               Қаратау қаласы
68 "Промтранс" АҚ                             Жамбыл қаласы
69 "Казремэнерго" АҚ                              бұл да
70 "Қазахстанец" АҚ                               бұл да
71 "Алаугаз"                                      бұл да
Жезқазған облысы бойынша
72 "Балқашмыс" АҚ ("Шилiсай" АҚ,
"Бозшакөл" АҚ бiрге)                       Балқаш қаласы
73 "Жезқазғантүстiмет" АҚ                     Жезқазған қаласы
74 "Ақшатау кен байыту комбинаты" АҚ          Ақшатау п.
75 "Атасу кенiшi" АҚ                          Қаражал п.
76 "Қазақмарганец" АҚ                         Жездi п.
77 "Алаугаз" АҚ                               Жезқазған қаласы
Қарағанды облысы бойынша
78 "Пархоменко атындағы зауыт" АҚ             Қарағанды қаласы
79 "Қарағандырезинатехника" АҚ                    бұл да
80 "Карбид" АҚ                                Темiртау қаласы
81 "Оңтүстiк Топар кен басқармасы" АҚ         Топар п.
82 "Қарағайлы КБК" АҚ                         Қарағайлы п.
83 "Қарағандыгормаш" АҚ                       Қарағанды қаласы
84 "Қарағандышахтақұрылыс" АҚ                     бұл да
85 "Алаугаз"                                      бұл да
86 "Алаугаз" АҚ                               Темiртау қаласы
Қызылорда облысы бойынша
87 "Шалқия кенбасқармасы" АҚ                  Шалқия п.
88 "Южнефтегаз" АҚ                            Қызылорда қаласы
89 "Алаугаз" АҚ                                   бұл да
Көкшетау облысы
90 "Аспап жасау зауыты" АҚ                    Көкшетау қаласы
91 "Көкше" (радиотехника зауыты) АҚ               бұл да
92 "Тыныс" (оттегi-тыныс алу аппаратуралары
зауыты) РБ-39 АҚ                              бұл да
93 "Наука-Восток ("Жылутехника" КБ)" АҚ           бұл да
94 "Алаугаз"  АҚ                                  бұл да
Қостанай облысы бойынша
95 "Соколов-Сарыбай ТКӨБ" АҚ                  Рудный қаласы
96 "Лисаковск КБК" АҚ                         Лисаковск қаласы
97 "Краснооктябрское БКБ" АҚ                  Октябрьск қаласы
98 "Приозерный кенiшi" АҚ                     Құсмұрын п.
99 "Қостанайхимталшық" АҚ                     Қостанай қаласы
100 "Лисаковск химталшық зауыты" АҚ           Лисаковск қаласы
101 "Қостанай дизель зауыты" АҚ               Қостанай қаласы
102 "Қостанайасбест АҚ"                       Жетiғара қаласы
103 "Алаугаз"                                 Қостанай қаласы
104 "Қазақгаз" газ шаруашылығы АҚ                 бұл да
Маңғыстау облысы бойынша
105 "АкПО" АҚ                                 Ақтау қаласы
106 "Каскор" АҚ                               Ақтау қаласы
107 "Қаражанбасмұнай" АҚ                         бұл да
108 "Маңғыстаумұнайгаз" АҚ                       бұл да
109 "Ақтау сауда теңiз порты" АҚ                 бұл да
Павлодар облысы бойынша
110 "Ермак ферроқорытпалар зауыты" АҚ         Ақсу қаласы
111 "Майқайыңалтын" КБК"  АҚ                  Майқайың п.
112 "Керегетас" (iзбес өндiрiсi
жөнiндегi кен орны) АҚ                       бұл да
113 "Екiбастұзкөмiр" АҚ                       Екiбастұз қаласы
114 "Екiбастұзшахтақұрылыс" АҚ                    бұл да
115 "Химпром" АҚ                              Павлодар қаласы
116 "Павлодартрактор" АҚ                          бұл да
117 "Литейно-кузнечный завод" АҚ                  бұл да
118 "Сталь" (болат құю-трактор
зауытының бұрынғы цехтары) АҚ                бұл да
119 "Қалқаман жол машиналары зауыты" АҚ       Қалқаман п.
120 "Павлодар электронды машина
жасау зауыты" АҚ                         Павлодар қаласы
121 "Павлодар мұнай өңдеу зауыты" АҚ              бұл да
122 "Павлодар алюминий зауыты" АҚ                 бұл да
123 "Алаугаз" АҚ                                  бұл да
Солтүстiк Қазақстан облысы
124 "Петропавл ШЛД зауыты" АҚ                 Петропавл қаласы
125 "Петропавл электроизоляция
материалдары зауыты" АҚ                      бұл да
126 "Киров атындағы зауыт" АҚ                     бұл да
127 "Атқарушы механизмдер зауыты" АҚ              бұл да
128 "ЗиК СТО" (Куйбышев атындағы зауыт) АҚ        бұл да
129 "ПЗТМ" (Петропавл ауыр машина
жасау зауыты) АҚ                             бұл да
130 "Алаугаз" АҚ                                  бұл да
Семей облысы бойынша
131 "Жезкент КБК" АҚ                          Жезкент п.
132 "Семей машина жасау зауыты" АҚ            Семей қаласы
Талдықорған облысы бойынша
133 "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" АҚ      Текелi қаласы
134 "Қазаккумулятор" АҚ                       Талдықорған қ.
135 "Алаугаз" АҚ                                  бұл да
136 "Қайнар"  АҚ                                  бұл да
Торғай облысы бойынша
137 "Торғай боксит кен басқармасы" АҚ         Арқалық қаласы
138 " Алаугаз" АҚ                                 бұл да
Батыс Қазақстан облысы бойынша
139 "Қазақгаз" МХК                            Орал қаласы
140 "Батыстрансгаз" АҚ                            бұл да
141 "Зенит зауыты" АҚ                             бұл да
142 "Металлист зауыты" АҚ                         бұл да
143 "Омега зауыты" АҚ                             бұл да
Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша
144 "Ачполиметалл" АҚ                             Кентау қаласы
145 "Фосфор" АҚ                                   Шымкент қаласы
146 "КазНИИхимпроект" АҚ                          бұл да
147 "Шымкентшина" АҚ                              бұл да
148 "Техоснастка зауыты" АҚ                   Түркiстан қаласы
149 "Гидролизник" АҚ                          Шымкент қаласы
150 "Шымкентмұнайоргсинтез" АҚ                    бұл да
151 "Алаугаз" АҚ                                  бұл да
152 "Химфарм" АҚ                                  бұл да

39. АО "Атакент"
40. АО "Алатау" (электрорадиотехнический завод)
По Восточно-Казахстанской области
41. АО "Иртышский полиметаллический
комбинат"                           п. Белоусовка
42. АО "Восточно-Казахстанский
медно-химический комбинат"          п. Усть-Таловка
43. АО "Усть-Каменогорский
титано-магниевый комбинат"          г. Усть-Каменогорск
44. АО "Опытно-свинцовый завод"             То же
45. АО "Зыряновский свинцовый комбинат"     г. Зыряновск
46. АО "Усть-Каменогорский свинцово-
цинковый комбинат"                  г. Усть-Каменогорск
47. АО "Лениногорский полиметаллический
комбинат"                           г. Лениногорск
48. АО "Белогорский ГОК"                    п. Асубулак
49. АО "Иртышский химико-металлургический
завод"                              п. Первомайский
50. АО "Ульбинский металлургический
завод"                              г. Усть-Каменогорск
51. АО "Серебрянский завод неорганических
производств"                        г. Серебрянск
52. АО "Свинецшахтострой"
53. АО "Керамика"                           г. Усть-Каменогорск
54. АО "Изумруд"                            То же
55. АО "Завод пневмоавтоматики"             То же
56. АО "Усть-Каменогорский конденсаторный
завод"                              То же
57. АО "Нефтегазмаш"                        То же
58. АО "Алаугаз"                            То же
59. АО "Казгипроцветмет"                    г. Усть-Каменогорск
60. АО "Усть-Каменогорский автомобильный
завод"                              То же
61. АО "Завод Алькор"                       То же
По Жамбылской области
62. АО "Акбакайский ГОК"                    п. Акбакай
63. АО "Химпром"                            г. Жамбыл
64. АО "Суперфосфатный завод"               То же
65. АО "Нодфос"                             То же
66. АО "Каратау"                            г. Жанатас
67. АО "Сары-Тас"                           г. Каратау
68. АО "Промтранс"                          г. Жамбыл
69. АО "Казремэнерго"                       То же
70. АО "Казахстанец"                        То же
71. АО "Алаугаз"                            То же
По Жезказганской области
72. АО "Балхашмыс"
(совместно с АО "Чилисай",
АО "Бозшаколь")                         г. Балхаш
73. АО "Жезказганцветмет"                   г. Жезказган
74. АО "Акшатау кенбайту комбинаты"         п. Акшатау
75. АО "Атасуруда"                          п. Каражал
76. АО "Казахмарганец"                      п. Жезды
77. АО "Алаугаз"                            г. Жезказган
По Карагандинской области
78. АО "Завод им. Пархоменко"               г. Караганда
79. АО "Карагандарезинотехника"             То же
80. АО "Карбид"                             г. Темиртау
81. АО "Южно-Топарское рудоуправление"      п. Топар
82. АО "Карагайлинский ГОК"                 п. Карагайлы
83. АО "Карагандагормаш"                    г. Караганда
84. АО "Карагандашахтострой"                То же
85. АО "Алаугаз"                            То же
86. АО "Алаугаз"                            г. Темиртау
По Кзыл-Ординской области
87. АО "Шалкиинское рудоуправление"         п. Шалкия
88. АО "Южнефтегаз"                         г. Кзыл-Орда
89. АО "Алаугаз"                            То же
По Кокшетауской области
90. АО "Приборостроительный завод"          г. Кокшетау
91. АО "Кокше" (радиотехн.завод)            То же
92. АО "Тыныс" (завод кислородно-
дыхательной аппаратуры) РБ-39        То же
93. АО "Наука-Восток" (КБ "Теплотехника")   То же
94. АО "Алаугаз"                            То же
По Кустанайской области
95. АО "Соколовско-Сарбайское ГОПО"         г. Рудный
96. АО "Лисаковский ГОК"                    г. Лисаковск
97. АО "Краснооктябрьское БРУ"              г. Октябрьский
98. АО "Разрез "Приозерный"                 п. Кушмурун
99. АО "Кустанайхимволокно"                 г. Кустанай
100. АО "Лисаковский завод химволокна"      г. Лисаковск
101. АО "Кустанайский дизельный завод"      г. Кустанай
102. АО "Кустанайасбест"                    г. Джетыгора
103. АО "Алаугаз"                           г. Кустанай
104. АО газового хозяйства "Казахгаз"       То же
По Мангистауской области
105. АО "АкПо"                              г. Актау
106. АО "Каскор"                            г. Актау
107. АО "Каражанбасмунай"                   То же
108. АО "Мангистаумунайгаз"                 То же
109. АО "Актауский торговый морской порт"   То же
По Павлодарской области
110. АО "Ермаковский завод ферросплавов"    г. Аксу
111. АО "ГОК "Майкаинзолото"                п. Майкаин
112. АО "Керегетас" (рудник по добыче
известняка)                         То же
113. АО "Экибастузуголь"                    г. Экибастуз
114. АО "Экибастузшахтострой"               То же
115. АО "Химпром"                           г. Павлодар
116. АО "Павлодартрактор"                   То же
117. АО "Литейно-кузнечный завод"           То же
118. АО "Сталь" (бывшие цеха тракторного
завода-литье стали)                То же
119. АО "Калкаманский завод дорожных машин" п. Калкаман
120. АО "Павлодарский завод электронного
машиностроения"                    г. Павлодар
121. АО "Павлодарский нефтеперерабатывающий
завод"                             То же
122. АО "Павлодарский алюминиевый
завод"                             То же
123. АО "Алаугаз"                           То же
По Северо-Казахстанской области
124. АО "Петропавловский завод МЛД"         г. Петропавловск
125. АО "Петропавловский завод
электроизоляционных материалов"     То же
126. АО "Завод им. Кирова"                  То же
127. АО "Завод исполнительных механизмов"   То же
128. АО "ЗиК СТО" (Завод им. Куйбышева)     То же
129. АО "ПЗТМ" (Петропавловский завод
тяжелого машиностроения)               То же
130. АО "Алаугаз"                           То же
По Семипалатинской области
131. АО "Жезкентский ГОК"                   п. Жезкент
132. АО "Семипалатинский машзавод"          г. Семипалатинск
По Талдыкорганской области
133. АО "Текелийский свинцово-цинковый
комбинат"                          г. Текели
134. АО "Казаккумулятор"                    г. Талдыкорган
135. АО "Алаугаз"                           То же
136. АО "Кайнар"                            То же
По Тургайской области
137. АО "Тургайское бокситовое
рудоуправление"                     г. Аркалык
138. АО "Алаугаз"                           То же
По Западно-Казахстанской области
139. ГХК "Казахгаз"                         г. Уральск
140. АО "Батыстрансгаз"                     То же
141. АО "Завод  Зенит"                      То же
142. АО "Завод Металлист"                   То же
143. АО "Завод Омега"                       То же
По Южно-Казахстанской области
144. АО "Ачполиметалл"                      г. Кентау
145. АО "Фосфор"                            г. Шымкент
146. АО "Казниихимпроект"                   То же
147. АО "Шымкентшина"                       То же
148. АО "Завод Техоснастка"                 г. Туркестан
149. АО "Гидролизник"                       г. Шымкент
150. АО "Шымкентнефтеоргсинтез"             То же
151. АО "Алаугаз"                           То же
152. АО "Химфарм"                           То же