Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 30 сәуiрдегi N 534. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл жоспары және 1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 3, 17-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл жоспары" деген 1-қосымшада:
рет нөмiрi 25, "тұрғын-үй коммуналдық қызмет көрсетулер" деген жолда, 4-бағандағы "1998" цифрлары "1996" деген цифрлармен ауыстырылсын;
рет нөмiрi 87, 2-бағандағы "үш жыл iшiнде" деген сөздер алынып тасталсын;
"1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кем ауқымды жоспары" деген 2-қосымшада:
рет нөмiрi 153, 2-бағандағы "үш жыл iшiнде" деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 1996 г. N 534. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56 "О Плане действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы и развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 3, ст. 17) следующие изменения:
в приложении 1 "План действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы":
порядковый номер 25, по строке "жилищно-коммунальные услуги", в графе 4 цифры "1998" заменить цифрами "1996";
порядковый номер 87, в графе 2 исключить слова "в течение трех лет";
в приложении 2 "Развернутый план мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год":
порядковый номер 153, в графе 2 исключить слова "в течение трех лет".
Премьер-Министр
Республики Казахстан