Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 қыркүйектегi N 1284 қаулысының жүзеге асырылу барысы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 12 мамыр N 578. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.10.04. N 1234 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi "Телерадио хабарлары мен деректер берудiң ұлттық спутниктiк жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 қыркүйектегi N 1284 P951284_ қаулысы негiзiнен мақсатты жүзеге асырылуда екенiн атап өтедi.
Құрылатын инфрақұрылымдарды неғұрлым тиiмдi пайдалану және телерадио хабарлары мен деректер берудiң ұлттық спутниктiк жүйесiн (ТҰСЖ және ДБ) 1997 жылдың бiрiншi тоқсанында iске қосуды сөзсiз қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Үкiметiнiң ТҰСЖ және ДБ жобасы жөнiндегi жұмыс тобының жобаға дауыстық байланысты енгiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. "Қазақстан телекоммуникация консорциумы" акционерлiк
қоғамының негiзгi мiндеттерi спутниктiк телерадио хабарларын, дерек
беру мен дауыстық байланысты ұйымдастыру болып табылады деп
белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi бiр ай мерзiм iшiнде "Қазақстан телекоммуникация
консорциумы" акционерлiк қоғамына дауыстық байланыс саласында қызмет
жүргiзуге рұқсат беру мәселесiн қарасын және тиiстi лицензияны
ресiмдесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О ходе реализации Постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 сентября 1995 г. N 1284
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 1996 г. N 578. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 октября 1996 г. N 1234 ~P961234.
Правительство Республики Казахстан отмечает, что работа по реализации постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 сентября 1995 г. N 1284 P951284_ "О создании национальной спутниковой системы телерадиовещания и передачи данных" в основном осуществляется целенаправленно.
Для более эффективного использования создаваемой инфраструктуры и безусловного обеспечения ввода в действие национальной спутниковой системы телерадиовещания и передачи данных (НССТ и ПД) в первом квартале 1997 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение рабочей группы Правительства по проекту НССТ и ПД о включении в проект голосовой связи.
2. Установить, что основными задачами акционерного общества "Казахстанский телекоммуникационный консорциум" являются организация спутникового телерадиовещания, передача данных и голосовой связи.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
в месячный срок рассмотреть вопросы выдачи разрешений акционерному
обществу "Казахстанский телекоммуникационный консорциум" на
проведение деятельности в области голосовой связи и оформить
соответствующую лицензию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан