Қазақстанның Акционерлiк Халық Жинақ Банкiн басқаруға арналған контрактiнi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 14 мамырдағы N 598
1996-1998 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң реформаларды тереңдету жөнiндегi iс-қимыл бағдарламасын орындау үшiн, сондай-ақ Қазақстанның Халық Банкiн дағдарыс жағдайынан шығару жөнiндегi Қазақстанның Акционерлiк Халық Жинақ Банкiнiң жаңа басшылығы жұмысының оң нәтижелерiн назарға ала отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы С.С. Қалмұрзаевтың Қазақстанның Акционерлiк Халық Жинақ Банкi басқармасының төрағасы З.Х.Кәкiмжановпен қол қойған Қазақстанның Акционерлiк Халық Банкiн басқаруға арналған контракт бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об утверждении контракта на управление Акционерным Народным Сберегательным Банком Казахстана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 1996 г. N 598
Во исполнение Программы действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы, а также принимая во внимание положительные итоги работы нового руководства Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана по выведению Народного Банка Казахстана из кризисного состояния, Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить подписанный Председателем Государственного комитета
Республики Казахстан по управлению государственным имуществом
Калмурзаевым С.С. с Председателем Правления Акционерного Народного
Сберегательного Банка Казахстана Какимжановым З.Х. контракт на
управление Акционерным Народным Сберегательным Банком Казахстана.
Премьер-Министр
Республики Казахстан