Қарағанды 2-жылу электр орталығының мүлiктiк кешенiн және оның қосалқы инфрақұрылымдарын жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 14 мамыр N 599
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң тапсыруы бойынша Қарағанды 2-ЖЭО-ын жекешелендiру жөнiнде жүргiзiлген тендердiң нәтижесi және тендер қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы Э.К. Утепов қол қойған Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен "Испат-Кармет" компаниясы арасындағы 1995 жылғы 17 қарашадағы Сатып алу-сату шартына қосымша бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi бiр ай мерзiм iшiнде келiссөз жүргiзудi және:
"Қазақстанэнерго" ұлттық энергетика жүйесi, "Қарағандыэнерго" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны немесе өзге де тиiстi заңды тұлға және "Испат-Кармет" компаниясы арасында жылу энергиясын берiп тұру, жылу электр жүйесiнiң техникалық қызметi және "Испат-Кармет" компаниясының осы жүйеге енуi туралы;
"Испат-Кармет" компаниясы, атап айтқанда "Қарағандышахтакөмiр" мемлекеттiк кәсiпорны және "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамы арасында энергетикалық, кокстелген және аралық көмiр берiп тұру туралы шарт жасасуды қамтамасыз етсiн.
3. Қарағанды облысының әкiмi "Испат-Кармет" компаниясы мен Темiртау қаласы арасында келiссөз жүргiзу және жылу энергиясын берiп тұру туралы шарт жасасуын қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бiр ай мерзiм iшiнде Қарағанды 2-ЖЭО-ның барлық активтерiн сатып алу-сату шарттарына сәйкес "Испат-Кармет" компаниясына берсiн.
5. Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен өзге де орталық атқарушы органдары, Қарағанды облысы мен Темiртау қаласының әкiмдерi мүмкiндiгiнше қысқа мерзiмде "Испат-Кармет" компаниясына барлық қажеттi өкiлдiктердi, рұқсаттарды, лицензияларды берсiн, тiркеудi және қайта тiркеудi жүзеге асырсын, сондай-ақ сатып алу-сату шартын жүзеге асыру және "Испат-Кармет" компаниясы меншiк құқығын жүзеге асыру мен Қарағанды 2-ЖЭО-ын пайдалану мүмкiндiгiн қамтамасыз ету үшiн қажеттi өзге де актiлердi жасасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О приватизации имущественного комплекса Карагандинской теплоэлектроцентрали-2 и ее вспомогательной инфраструктуры
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 1996 г. N 599
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить результаты проведенного по поручению Правительства Республики Казахстан тендера по приватизации Карагандинской ТЭЦ-2 и дополнение к Договору купли-продажи от 17 ноября 1995 года между Государственным комитетом Республики Казахстан по приватизации и компанией "Испат-Кармет", подписанное по итогам тендера Председателем Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации Утеповым Э.К.
2. Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан в месячный срок обеспечить проведение переговоров и заключение договоров между:
Национальной энергетической системой "Казахстанэнерго", Республиканским государственным предприятием "Карагандаэнерго" или иным соответствующим юридическим лицом и компанией "Испат-Кармет" о поставке тепловой энергии, техническом обслуживании теплоэнергосети и доступе компании "Испат-Кармет" к этой сети;
компанией "Испат-Кармет" и по отдельности с государственным предприятием "Карагандашахтуголь" и Государственным акционерным обществом "Экибастузкомир" о поставках энергетического, коксующегося и промежуточного угля.
3. Акиму Карагандинской области обеспечить проведение переговоров и заключение договоров между компанией "Испат-Кармет" и городом Темиртау о поставках тепловой энергии.
4. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации в месячный срок передать все активы Карагандинской ТЭЦ-2 компании "Испат-Кармет" в соответствии с договором купли-продажи.
5. Министерствам и иным центральным исполнительным органам Республики Казахстан, акимам Карагандинской области и города Темиртау в возможно короткие сроки предоставить компании "Испат-Кармет" все необходимые полномочия, разрешения, лицензии, осуществить регистрации и перерегистрации, а также совершить иные
акты, необходимые для реализации договора купли-продажи и
обеспечения компании "Испат-Кармет" возможности осуществлять права
собственности и эксплуатировать Карагандинскую ТЭЦ-2.
Премьер-Министр
Республики Казахстан