Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 633 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 14 мамыр N 602. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Селодағы реформаларды жүргiзудi жеделдету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының Президентiнiң "Қазақстан Республикасында мемлекет иелiгiнен алу мен жекешелендiрудiң 1993-1995 жылдарға (II кезең) арналған ұлттық бағдарламасы туралы" 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1135 U931135_ Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 633 қаулысына N 3 қосымшаның күшi ұзартылсын және оған мынадай түзетулер енгiзiлсiн:
"Мемлекеттiк ауыл шаруашылық кәсiпорындарын (кеңшарлар мен басқа да мемлекеттiк шаруашылықтарды) мемлекет иелiгiнен алу мен жекешелендiру тәртiбi" атты екiншi бөлiмнiң 1-тармағындағы бiрiншi абзацтың соңғы екi сөйлемi мынадай редакциямен берiлсiн: "Мүлiктiң сатып алынатын бөлiгiнде 10 жылдан аспайтын мерзiмде төлем жасау жөнiнде меншiк иесiнiң атына мiндеттеме ресiмдеу кезiнде (N 2 қосымша) мүлiктiк пай иесiне меншiк құқығы туралы (N 1 қосымша ) куәлiк берiледi";
"Жекешелендiруге тиiстi мемлекеттiк ауыл шаруашылық кәсiпорындарының мүлкiн бағалау тәртiбi туралы" III-бөлiмнiң 4-кiшi бөлiмiнiң төртiншi абзацы мынадай жаңа редакциямен берiлсiн:
"Жекешелендiрiлетiн АӨК-нiң кәсiпорындары мен ұйымдары мүлкiнiң құнын бiр мезгiлде немесе бөлiп төлеуге болады. Бөлiп төлеу кезеңi 10 жылдан артпауға тиiс";
бесiншi абзац алынып тасталсын;
"Мiндеттеме" атты N 2 қосымшадағы "қалған бөлiгiн" деген сөздер "құнын" деп түзетiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы министрлiгi және Әдiлет министрлiгi "Мемлекеттiк ауыл шаруашылық кәсiпорындарының мүлкiн жекешелендiру ерекшелiктерi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 14 қаңтардағы Заңына өзгерiстер енгiзу жөнiндегi Қазақстан Республикасы Заңының жобасын белгiленген тәртiппен әзiрлесiн. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. N 633
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 1996 г. N 602. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
В целях ускорения проведения реформ на селе Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Продлить действие приложения N 3 к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. N 633 P930633_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1135 "О национальной программе разгосударствления и приватизации в Республике Казахстан на 1993-1995 годы (II этап)" и внести в него следующие изменения:
в абзаце первом пункта 1 раздела II "Порядок разгосударствления и приватизации государственных сельскохозяйственных предприятий (совхозов и других госхозов)" два последних предложения изложить в следующей редакции: "Владельцам имущественных паев выдается свидетельство о праве собственности (приложение N 1) при оформлении обязательств на имя собственника об оплате выкупаемой части имущества в срок не более 10 лет (приложение N 2)";
абзац четвертый подраздела 4 раздела III "О порядке оценки имущества государственных сельскохозяйственных предприятий, подлежащих приватизации" изложить в следующей редакции:
"Оплата стоимости имущества приватизируемых предприятий и организаций АПК может осуществляться единовременно или в рассрочку. Период рассрочки не должен превышать 10 лет";
абзац пятый исключить;
в приложении N 2 "Обязательство" слова "оставшиеся части" заменить словом "стоимость".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, Министерству сельского хозяйства и Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном порядке подготовить проект Закона Республики Казахстан о внесении изменений в Закон Республики Казахстан от 14 января 1992 г. "Об особенностях приватизации имущества государственных сельскохозяйственных предприятий".
Премьер-Министр Республики Казахстан