Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 сәуiрдегi N 384 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 20 мамырдағы N 613
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының бiлiм және мәдениет мекемелерiне есiмдер беру және олардың атауларын өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 сәуiрдегi N 384 қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
"бiлiм және мәдениет мекемелерiнiң атауларын өзгерту туралы" деп аталатын ә) бөлiмiндегi "Қаhарманы" деген сөз "қатысушысы" деген сөзбен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 1996 г. N 384
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1996 г. N 613
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 1996 г. N 384 P960384_ "О присвоении имен и переименовании учреждений образования и культуры Республики Казахстан" следующее изменение:
в разделе б) "о переименовании учреждений образования и культуры по Атырауской области" слово "Героя" заменить словом "участника".
Премьер-Министр
Республики Казахстан