Техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмысын қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлер лауазымдарының тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 21 мамыр N 623. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.12.30. N 2021 қаулысымен. ~P002021
"Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 2731 N952731_ өкiмiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi
қаулы етедi:
Техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен
олардың аппараттарының жұмысын қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк
қызметшi болып табылмайтын қызметкерлер лауазымдарының қоса берiлiп
отырған Тiзбесi бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 21 мамырдағы
N 623 қаулысымен
бекiтiлген
Техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар
мен олардың аппараттарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ететiн
және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлер
лауазымдарының
ТIЗБЕСI
Әкiмшiлiк-шаруашылық бөлiмiнiң бастығы
Кеңсе, архив, кiтапхана, машбюро, көшiру-көбейту бюросы,
экспедиция, шаруашылық, қойма, кабинет, лаборатория, қабылдау
бөлмесiнiң меңгерушiлерi
Мемлекеттiк органдар аппараттарына қызмет көрсететiн
бөлiмшелерде жұмыс iстейтiн, меморгандар аппараттарының қызметi
туралы есептiлiк пен қаржы құжаттарын жүргiзетiн және әзiрлейтiн
қызметшiлер
Хатшылар
Күзет және қамтамасыз ету қызметшiлерi
Архив пен кiтапхана қызметшiлерi
Көбейту және машинкаға басу қызметi, кеңсе, азаматтарды қабылдау
бөлмесiнiң қызметшiлерi
Машинкамен жазу, көбейту, адрес және анықтама бюроларының
қызметшiлерi
Құжаттарды тiркеу, ақпарат, редакциялау қызметшiлерi
Почта корреспонденциясы, тамақ, қойма және шаруашылық қызметтiң
қызметшiлерi
Инспектор (кеңседе, қабылдау бөлмесiнде, экспедицияда,
лабораторияларда, әкiмшiлiк-шаруашылық қызмет бөлiмдерiнде жұмыс
iстейтiн қызметкерлер)
Экспедитор
Кассир
Комендант
Статистик
Стенографист
Хатшы машинка басушы
Машинка басушы
Диктофон тобының машинка басушысы
Iс жүргiзушi
Курьер
Фотосуретке түсiрушi
Нұсқаушы
Тiркеушi
Паспортшы
Оператор

Об утверждении Перечня должностей работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 1996 г. N 623. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 декабря 1999 г. N 2021 ~P992021.
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 26 декабря 1995 г. N 2731 N952731_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О государственной службе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить прилагаемый Перечень должностей работников,
осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих
функционирование государственных органов и их аппаратов и не
являющихся государственными служащими.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 мая 1996 г. N 623
П Е Р Е Ч Е Н Ь
должностей работников, осуществляющих техническое
обслуживание и обеспечивающих функционирование
государственных органов и их аппаратов и не
являющихся государственными служащими
Начальник административно-хозяйственного отдела
Заведующие канцелярией, архивом, библиотекой, машбюро,
копировально-множительного бюро, экспедицией, хозяйством,
складом, кабинетом, лабораторией, приемной
Служащие, занятые в подразделениях, обслуживающих аппараты
госорганов, ведущие и готовящие отчетность и финансовые документы
о деятельности аппаратов госорганов
Секретари
Служащие охраны и обеспечения
Служащие архивов и библиотек
Служащие службы размножения и печатания, канцелярии, комнаты
приема граждан
Служащие машинописных, копировальных, адресных и справочных бюро
Служащие регистрации документов, информации, редактирования
Служащие почтовой корреспонденции, пищевого, складского и
хозяйственного обслуживания
Инспектор (работники, занятые в канцелярии, в приемных
экспедициях, лабораториях, в отделах административно-
хозяйственного обслуживания)
Экспедитор
Кассир
Комендант
Статистик
Стенографист
Секретарь-машинистка
Машинистка
Машинистка диктофонной группы
Делопроизводитель
Курьер
Фотограф
Инструктор
Регистратор
Паспортист
Оператор