Европалық Қоғамдастық Комиссиясының кредитi бойынша берешектi есептеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 3 маусым N 683
"Астана дәрi" акционерлiк қоғамының Европалық Қоғамдастық Комиссиясының кредитi бойынша республикалық бюджеттiң алдындағы пайда болған берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Астана дәрi" акционерлiк қоғамының Европалық Қоғамдастық Комиссиясының кредитi бойынша республикалық бюджеттiң алдындағы 7,2 млн. (жетi миллион екi жүз мың) теңге берешегiнiң бiр бөлiгiн олар "Астана дәрi" акционерлiк қоғамы ұйымынан қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес алған дәрiлiк препараттар үшiн Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлiгiнiң республикалық емдеу мекемелерiн
қаржыландырудың есебiне есептеу жүргiзсiн.
2. Берешектi есептеу аталған соманы республикалық бюджеттiң
кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетiп жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 3 маусымдағы
N 683 қаулысына
қосымша
Республикалық емдеу мекемелерiнiң 1996 жылғы 1 сәуiрдегi
жағдай бойынша "Астана-дәрi" акционерлiк қоғамының есебiне
қабылданатын берешегi
_______________________________________________________________
Дәрiхананың і           Ұйымның атауы               і  Сомасы,
номерi    і                                       і мың теңге
_______________________________________________________________
58         Қазақ онкология ғылыми-зерттеу институты       92
-"-         Ұлы Отан соғысы мүгедектерiнiң госпиталi      1521
64         Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу институты   1409
78         Қазақ туберкулез ғылыми-зерттеу институты     2050
65         Қазақ педиатрия ғылыми-зерттеу институты      1587
-"-         Қазақ Республикасы Ұлттық ғылым академиясының  519
емханасы
-"-         Республикалық стоматологиялық емхана             7
-"-         Республикалық консультациялық емхана            15
Барлығы                                       7200

О зачете задолженности по кредиту Комиссии Европейского Сообщества
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1996 г. N 683
В целях сокращения образовавшейся задолженности акционерного общества "Астана дари" перед республиканским бюджетом по кредиту Комиссии Европейского Сообщества Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан провести зачет части задолженности акционерного общества "Астана дари" по кредиту Комиссии Европейского Сообщества перед республиканским бюджетом в сумме 7,2 млн. (семь миллионов двести тысяч) тенге в счет финансирования республиканских лечебных учреждений Министерства здравоохранения Республики Казахстан за полученные ими лекарственные препараты от организаций акционерного общества "Астана дари" согласно прилагаемому перечню.
2. Зачет задолженности провести с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях республиканского бюджета.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1996 г. N 683
Задолженность
республиканских лечебных учреждений,
принимаемая к зачету с акционерным обществом
"Астана дари", по состоянию на 1 апреля 1996 года
_________________________________________________________________
|                                    |
Номер    |  Наименование организации          | Сумма,
аптеки   |                                    | тыс.тенге
____________|____________________________________|______________
58       Казахский научно-исследовательский
институт онкологии                       92
"       Госпиталь инвалидов Великой
Отечественной войны                    1521
64       Казахский научно-исследовательский
институт глазных болезней              1409
78       Казахский научно-исследовательский
институт туберкулеза                   2050
65       Казахский научно-исследовательский
институт педиатрии                     1587
"       Поликлиника Национальной академии
наук Республики Казахстан               519
"       Республиканская стоматологическая
поликлиника                               7
"       Республиканская консультационная
поликлиника                              15
ИТОГО                         7200