Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебiне тыңдаушылар қабылдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 4 маусым N 692
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Президент Әкiмшiлiгiнде, Парламент, Үкiмет Аппараттарында, Жоғарғы Сотта, Конституциялық Кеңесте, Орталық сайлау комиссиясында, министрлiктерде, мемлекеттiк комитеттер мен басқа да орталық атқарушы органдарда, жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдарда мемлекеттiк қызметтегi, сондай-ақ жоғары оқу орындарында, академиялық және басқа да ғылыми мекемелерде зерттеу жүргiзушi, мемлекеттiк органдарда екi жылдан кем емес жұмыс өтiлi бар азаматтар қатарынан тиiстi мемлекеттiк органдардың жолдамасы бойынша 25 адам санында бiржылдық оқу циклына (1996/97 оқу жылы) Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебiне тыңдаушылар қабылдау туралы хабарлансын.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Ұлттық Жоғары
Мемлекеттiк Басқару Мектебiне ақылы негiзде оқуға 5 адам санында қосымша
тыңдаушылар қабылдауға рұқсат етiлсiн.
Тыңдаушыларды қабылдау түсу емтихандарының қорытындысы бойынша
конкурстық негiзде, ал ақылы негiзде түсушiлер - әңгiмелесу қорытындысы
бойынша жүзеге асырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Ұлттық Жоғары
Мемлекеттiк Басқару Мектебiне тыңдаушыларды қабылдау жөнiндегi қабылдау
комиссиясының құрамы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 4 маусымдағы
N 692 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Ұлттық
Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебiне тыңдаушылар
қабылдау жөнiндегi қабылдау комиссиясының
Құрамы
Сембаев Д.Х.         - Қазақстан Республикасының Парламентi
Сенатының Экономика, қаржы және бюджет
жөнiндегi комитетiнiң төрағасы, комиссия
төрағасы (келiсiмi бойынша)
Висанти Кристиан     - ҰЖМБМ-нiң қоса атқарушы директоры,
комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелерi:
Әбдiкәрiмов О.       - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Мәжiлiсi Аппаратының Басшысы (келiсiмi
бойынша)
Кәкiмжанов З.Х.      - Қазақстан Халықтық банкi басқармасының
төрағасы
Кулешова Е.В.        - Орталық сайлау комиссиясының хатшысы
(келiсiмi бойынша)
Нәрiбаев К.Н.        - Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттiк
ұлттық университетiнiң ректоры
Оспанов С.С.         - ҰЖМБМ-нiң конкурстар мен оқу процесi
қызметiнiң жетекшiсi
Пепенин А.С.         - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
Аппараты Кадр жұмысы бөлiмiнiң меңгерушiсi
Судьин А.С.          - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Әкiмшiлiгi Мемлекеттiк қызмет және кадр
саясат бөлiмiнiң меңгерушiсi (келiсiмi
бойынша)
Өтембаев Е.Ә.        - Қазақстан Республикасының Жоғары
экономикалық кеңесi төрағасының орынбасары
(келiсiмi бойынша)
Шопин В.Д.           - Қазақстан Республикасы Конституциялық
Кеңесiнiң мүшесi (келiсiмi бойынша)

О наборе слушателей в Национальную Высшую Школу Государственного Управления при Президенте Республики Казахстан
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1996 г. N 692
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Объявить набор слушателей в Национальную Высшую Школу Государственного Управления при Президенте Республики Казахстан в количестве 25 человек на одногодичный цикл обучения (1996/97 учебный год) из числа граждан, занимающих государственные должности в Администрации Президента, Аппаратах Парламента, Правительства, Верховного суда, Конституционного Совета, Центральной избирательной комиссии, в министерствах, государственных комитетах и иных центральных исполнительных органах, в местных представительных и исполнительных органах, а также лиц, ведущих исследования в вузах, академических и других научных учреждениях, имеющих стаж работы в государственных органах не менее 2 лет, по направлению соответствующих государственных органов.
Разрешить Национальной Высшей Школе Государственного Управления при Президенте Республики Казахстан произвести дополнительный набор слушателей в количестве 5 человек для обучения на платной основе.
Прием слушателей осуществить на конкурсной основе по результатам вступительных экзаменов, а поступающих на платной основе - по результатам собеседования.
2. Утвердить состав приемной комиссии по набору слушателей в Национальную Высшую Школу Государственного управления при Президенте Республики Казахстан согласно приложению.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1996 г. N 692
С о с т а в
приемной комиссии по набору слушателей в
Национальную Высшую Школу Государственного
Управления при Президенте Республики Казахстан
Сембаев Д.Х.        - председатель Комитета по экономике,
финансам и бюджету сената Парламента
Республики Казахстан, председатель
комиссии (по согласованию)
Висанти Кристиан    - содиректор НВШГУ, заместитель
председателя комиссии
Члены комиссии
Абдыкаримов О.      - Руководитель Аппарата Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Какимжанов З.Х.     - Председатель Правления Народного
банка Казахстана
Кулешова Е.В.       - секретарь Центральной избирательной
комиссии (по согласованию)
Нарибаев К.Н.       - ректор Казахского Государственного
национального университета имени
Аль-Фараби
Оспанов С.С.        - руководитель службы конкурсов и
учебного процесса НВШГУ
Пепенин А.С.        - заведующий Отделом кадровой работы
Аппарата Правительства Республики
Казахстан
Судьин А.С.         - заведующий Отделом государственной
службы и кадровой политики
Администрации Президента Республики
(по согласованию)
Утембаев Е.А.       - заместитель Председателя Высшего
экономического совета Республики
Казахстан (по согласованию)
Шопин В.Д.          - член Конституционного Совета
Республики Казахстан (по согласованию)