Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 27 қазандағы N 1066 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 5 маусым N 702. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.09. N 1116 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Қазақстан Республикасының Дипломатиялық паспорты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 27 қазандағы N 1066 қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
Аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының дипломатиялық паспорты туралы ережедегi Қазақстан Республикасының дипломатиялық паспорты берiлетiн Қазақстан Республикасы лауазымды тұлғаларының тiзбесi "Ұлттық Банкiсiнiң төрағасы" деген сөздерден кейiн "және оның орынбасарлары" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1993 г. N 1066
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1996 г. N 702. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 августа 1999 г. N 1116 ~P991116.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1993 г. N 1066 P931066_ "Об утверждении Положения о дипломатическом паспорте Республики Казахстан" следующее дополнение:
перечень должностных лиц Республики Казахстан, которым выдается дипломатический паспорт Республики Казахстан, к Положению о дипломатическом паспорте Республики Казахстан, утвержденному указанным постановлением, после слов "Председатель Национального Банка" дополнить словами "и его заместители".
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан