Ақмола қаласындағы дипломатиялық миссияларға жер учаскелерiн бөлу мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 6 маусымдағы N 713
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының астанасы туралы" 1995 жылғы 15 қыркүйектегi N 2457 U952457_ және "Жер туралы" 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2717 U952717_ Заң күшi бар Жарлықтарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне халықаралық шарттар жасасу жөнiнде материалдар дайындау кезiнде жер учаскелерiн Ақмола қаласында дипломатиялық миссиялардың жұмыс iстеуiне, шет елдердегi Қазақстан Республикасы өкiлдiктерiнiң нақты мүдделерiн ескере отырып, қажеттi үй-жайлар кешенiн салуды жүзеге асыруға тiлек бiлдiрушi басқа мемлекеттерге жалға бөлу шарттарын айқындау құқығы берiлсiн.
Халықаралық шарттар жасасу кезiнде бөлiнген жер учаскелерiн
игеру мерзiмi көрсетiлген (екi жылдан аспайтын), сондай-ақ
құрылыстарды бұзуға байланысты шығындар дипломатиялық миссиялардың
есебiне жазылсын.
2. Ақмола облысының және Ақмола қаласының әкiмдерi дипломатиялық
миссиялардың тапсырыстары бойынша халықаралық шарттарда айқындалған
шарттарға сәйкес жер учаскелерiн белгiленген тәртiппен берсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О вопросах выделения земельных участков дипломатическим миссиям в городе Акмоле
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 г. N 713
В соответствии с Указами Президента Республики Казахстан, имеющими силу Законов, от 15 сентября 1995 г. N 2457 U952457_ "О столице Республики Казахстан" и от 22 декабря 1995 г. N 2717 U952717_ "О земле" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить право Министерству иностранных дел Республики Казахстан при подготовке материалов по заключению международных договоров определять условия выделения земельных участков в аренду другим государствам, изъявившим желание осуществлять строительство в городе Акмоле комплексов зданий, необходимых для функционирования дипломатических миссий, с учетом конкретных интересов представительств Республики Казахстан, находящихся за границей.
При заключении международных договоров оговаривать сроки
освоения выделенных земельных участков (не более двух лет), а также
относить затраты, связанные со сносом строений, за счет
дипломатических миссий.
2. Акимам Акмолинской области и города Акмолы предоставлять в
установленном порядке по заявкам дипломатических миссий земельные
участки в соответствии с условиями, определенными международными
договорами.
Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан