Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк меншiктi есепке алудың тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 6 маусымдағы N 716. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
"1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл жоспары және 1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы  N 56  қаулысын орындау үшiн және шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң басқаруындағы Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк меншiкке есеп жүргiзу мен оның пайдалануына бақылау жасауды одан әрi жетiлдiру және жүйеге келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi 1996 жылдың 15 маусымына дейiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне ақпаратты машинамен таратуға арналған Қазақстан Республикасының шаруашылық жүргiзушi және өзге де субъектiлерiнiң толық мемлекеттiк тiркелiмiн, сонымен бiрге субъектiлер бойынша меншiктiң мемлекеттiк үлесiнiң нысаны бойынша 1-қосымшаға сәйкес, ал қалғандары бойынша - 2-қосымшаға сәйкес беретiн болсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi алынған тiркелiмдер үшiн төлем жасасын.
3. Шаруашылық жүргiзушi және өзге де субъектiлердiң мемлекеттiк тiркелiмiн ұстаушы функциясы Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнде сақталсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 6 маусымдағы
N 716 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Статистика және талдау
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi заңды тұлғалар бойынша
мемлекеттiк меншiктiң толық (iшiнара) үлестерiмен
беретiн көрсеткiштерiнiң
Тiзбесi
___________________________________________________________________
Рет |  Алаңның атауы        |      Мақсаты
N   |                       |
___________________________________________________________________
1.  ОКПО коды               ОКПО бойынша объектiнiң бiрдейлiк коды
2.  Аты                     Объектiнiң атауы
3.  СОАТО коды              СОАТО бойынша аумақ коды
4.  1-аумақ                 Аумақ атауы (облыс/аудан)
5.  2-аумақ                 Аумақ атауы (аудан/елдi мекен)
6.  Пошта                   Пошта индексi
7.  Мекен-жай               Көшенiң атауы және офис үйiнiң нөмiрi

О порядке учета государственной собственности в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 г. N 716. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56 P960056_  "О Плане действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы и развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год" и в целях дальнейшего совершенствования и систематизации учета наличия и контроля за использованием государственной собственности Республики Казахстан, находящейся в ведении хозяйствующих субъектов, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по статистике и анализу в срок до 15 июня 1996 года передать Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом полный государственный регистр хозяйствующих и иных субъектов Республики Казахстан на машинных носителях информации, при этом по субъектам с государственной долей собственности по форме согласно приложению 1, а по остальным - согласно приложению 2.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом произвести оплату за полученный регистр.
3. Функции держателя государственного регистра хозяйствующих и иных субъектов сохранить за Государственным комитетом Республики Казахстан по статистике и анализу.
Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 1996 г. N 716
Перечень
показателей, передаваемых Государственным
комитетом Республики Казахстан по статистике и
анализу по юридическим лицам с полной (частичной)
долей государственной собственности
____________________________________________________________________
N  !  Наименование поля !                   Назначение
п/п!                    !
___!____________________!___________________________________________
1.  Код ОКПО             Идентификационный код объекта по ОКПО
2.  Название             Наименование объекта
3.  Код СОАТО            Код территории по СОАТО
4.  Территория-1         Наименование территории (область/район)
5.  Территория-2         Наименование территории (район/пункт)
6.  Почта                Почтовый индекс
7.  Адрес                Наименование улицы и номер дома офиса

8.  Телефон                 Офистiң телефоны
9.  Директор                Директордың фамилиясы, аты-жөнi
10. ОКОНХ коды              ОКОНХ бойынша салалар коды
11. Сала                    Салалар атауы
12. СООГУ коды              СООГУ бойынша басқарма органының коды
13. Министрлiк              Басқарма органының атауы
14. КФС коды                КФС бойынша меншiк нысанының коды
15. Жекеменшiк              Меншiк нысанының атауы
16. КОПФ коды               Ұйымдық-құқықтық нысанының коды
17. КТП коды                Кәсiпорын үлгiлерiнiң коды
18. Жарғылық қор            Жарғылық қордың мөлшерi, теңге
19. Құрылтайшы              Құрылтайшының атауы
20. Құрылтайшының коды      ОКПО бойынша объектiнiң бiрдейлiк коды
21. Үлес                    Құрылтайшының жарғылық қордағы үлесi %
22. Банк                    Банк атауы
23. Шоты                    Есеп айырысу шотының коды
24. Нөмiрi                  Салық төлеушiлердiң тiркеу нөмiрi
25. Саны                    Жұмыс iстейтiндердiң орташа саны, адам
26. Негiзгi қорлар          Негiзгi қорлардың құны, мың теңге
27. Пайда                   Баланстық пайда, мың теңге
28. Көлем                   Өндiрiс көлемi, мың теңге
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 6 маусымдағы
N 716 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Статистика және талдау
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жеке шаруашылық жүргiзушi
субъектiлер бойынша (мемлекеттiк меншiктiң үлесiнсiз)
беретiн көрсеткiштерiнiң
Тiзбесi
___________________________________________________________________
Рет |     Алаңның атауы     | Мақсаты
N   |                       |
___________________________________________________________________
1.  ОКПО коды               ОКПО бойынша объектiнiң бiрдейлiк коды
2.  Аты                     Объектiнiң атауы
3.  СОАТО коды              СОАТО бойынша аумақ коды
4.  1-аумақ                 Аумақ атауы (облыс/аудан)
5.  2-аумақ                 Аумақ атауы (аудан/елдi мекен)
6.  Пошта                   Пошта индексi
7.  Мекен-жай               Көшенiң атауы және офис үйiнiң нөмiрi
8.  Телефон                 Офистiң телефоны
9.  Директор                Директордың фамилиясы, аты-жөнi
10. ОКОНХ коды              ОКОНХ бойынша салалар коды
11. Сала                    Салалар атауы
12. КФС коды                КФС бойынша меншiк нысанының коды
13. Жекеменшiк              Меншiк нысанының атауы
14. КТП коды                Кәсiпорын үлгiлерiнiң коды
15. Құрылтайшының коды      ОКПО бойынша құрылтайшының бiрдейлiк                                 коды

8.  Телефон              Телефон офиса
9.  Директор             Фамилия и.о. директора
10. Код ОКОНХ            Код отрасли по ОКОНХ
11. Отрасль              Наименование отрасли
12. Код СООГУ            Код органа управления по СООГУ
13. Министерство         Наименование органа управления
14. Код КФС              Код формы собственности по КФС
15. Собственность        Наименование формы собственности
16. Код КОПФ             Код организационно-правовой формы
17. Код КТП              Код типа предприятия
18. Устав. фонд          Размер уставного фонда, тенге
19. Учредитель           Наименование учредителя
20. Код учредителя       Идентификационный код учредителя по ОКПО
21. Доля                 Доля учредителя в уставном фонде, %
22. Банк                 Наименование банка
23. Счет                 Номер расчетного счета
24. Номер                Регистрационный номер налогоплательщика
25. Численность          Средняя численность работающих, чел.
26. Осн. фонды           Стоимость основных фондов, тыс.тенге
27. Прибыль              Балансовая прибыль, тыс.тенге
28. Объем                Объем производства, тыс.тенге
___________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 1996 г. N 716
Перечень
показателей, передаваемых Государственным
комитетом Республики Казахстан по статистике
и анализу по частным (без доли государственной
собственности) хозяйствующим субъектам
_____________________________________________________________________
N  !   Наименование поля   !                  Назначение
п/п!                       !
___!_______________________!_________________________________________
1.  Код ОКПО                 Идентификационный код объекта по ОКПО
2.  Название                 Наименование объекта
3.  Код СОАТО                Код территории по СОАТО
4.  Территория-1             Наименование территории (область/район)
5.  Территория-2             Наименование территории (район/пункт)
6.  Почта                    Почтовый индекс
7.  Адрес                    Наименование улицы и номер дома офиса
8.  Телефон                  Телефон офиса
9.  Директор                 Фамилия и.о. директора
10. Код ОКОНХ                Код отрасли по ОКОНХ
11. Отрасль                  Наименование отрасли
12. Код КФС                  Код формы собственности по КФС
13. Собственность            Наименование формы собственности
14. Код КТП                  Код типа предприятия
15. Код учредителя           Идентификационный код учредителя по ОКПО