Бюджеттiк қарыздар бойынша өзара есептесу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 маусым N 727
Тұрғын үй саласын кредит берумен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Павлодар үй құрылысы комбинаты" акционерлiк қоғамының құны 8600 мың (сегiз миллион алты жүз мың) теңге тұратын даяр пәтерлердi Жаңатұрғын үй саясаты жөнiндегi бағдарламаның ережелерiне сәйкес оларды кейiн пайдалану үшiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Тұрғын үй құрылысы банкiнiң иелiгiне беру жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Павлодар үй құрылысы комбинаты" акционерлiк қоғамының бюджетке 8600 мың (сегiз миллион алты жүз мың) теңге сомасындағы республикаiшiлiк өзара қарыздар есептемесiн жүргiзу қорытындылары бойынша берешегiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Тұрғын үй құрылысы банкiне құрылысты ұзақ мерзiмдiк жеңiлдiктi кредит беру немесе азаматтардың
тұрғын үй алуына арналған ресурс ретiнде республикалық бюджетте
көзделген қаражат есебiне есептеме жүргiзсiн.
3. Аталған есептеме 1996 жылға арналған бюджеттiң кiрiс және
шығыс бөлiктерiнде көрсетiле отырып жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О проведении взаимозачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 1996 г. N 727
В целях обеспечения кредитования жилищной сферы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акционерного общества "Павлодарский домостроительный комбинат" по передаче в распоряжение государственного Банка жилищного строительства Республики Казахстан готовых квартир стоимостью 8600 тыс. (восемь миллионов шестьсот тысяч) тенге для последующего их использования в соответствии с положениями Программы по новой жилищной политике.
2. Министерству финансов Республики Казахстан произвести зачет задолженности акционерного общества "Павлодарский домостроительный комбинат" в бюджет по результатам проведения внутриреспубликанского зачета взаимных долгов в сумме 8600 тыс. (восемь миллионов шестьсот тысяч) тенге в счет предусмотренных в республиканском бюджете средств государственному Банку жилищного строительства Республики Казахстан в
качестве ресурсов для льготного долгосрочного кредитования
строительства или приобретения гражданами жилья.
3. Указанный зачет провести с отражением в доходной и расходной
частях бюджета на 1996 год.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан