"Өзенмұнайгаз" акционерлiк қоғамын қаржылық сауықтыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 20 маусым N 757
Халықаралық қайта жаңарту және Даму Банкiнiң (ХҚЖДБ) шарттарын уақытылы орындау және оларды Өзен мұнай кен орнын қалпына келтiру жобасы бойынша займ бөлу аталған Банктiң Директорлар Кеңесiнiң қарауына ұсыну мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң "Өзенмұнайгаз" өндiрiстiк бiрлестiгiн әлеуметтiк инфрақұрылым объектiлерiн, қалған барлық өндiрiстердi, Қазақ газ өңдеу зауыты мен Маңғыстау газ өндiру басқармасын қоса, акционерлiк қоғамның құрамына сақтай отырып, акционерлiк қоғамның жарғылық қорынан шығарып, акционерлендiру жөнiндегi;
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Қазақстан Республикасы Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгiнiң "Өзенмұнайгаз" акционерлiк қоғамының өндiрiстерiн қайта құрылымдау және еңбек ресурстарын оңтайландыру жоспарын" жасау жөнiндегi;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Мұнай және газ
өнеркәсiбi министрлiгiнiң "Өзенмұнайгаз" акционерлiк қоғамының
айналым капиталын қаржыландыру жоспарын" жасау жөнiндегi шешiмдерi
мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Мұнай және
газ өнеркәсiбi министрлiгi Халықаралық Қайта жаңарту және Даму
Банкiне құжаттарды өздерiне белгiленген мерзiмдерде жолдайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О мерах по финансовому оздоровлению акционерного общества "Узеньмунайгаз"
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1996 г. N 757
В целях своевременного исполнения условий Международного Банка Реконструкции и Развития (МБРР) и предоставления их на рассмотрение Совету Директоров вышеназванного Банка для выделения займа по проекту восстановления Узеньского нефтяного месторождения Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить решения:
Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом по акционированию производственного объединения "Узеньмунайгаз" с выводом из уставного фонда акционерного общества объектов социальной инфраструктуры при сохранении в составе акционерного общества всех остальных производств, включая Казахский газоперерабатывающий завод и Мангистауское газодобывающее управление;
Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан по выработке Плана реструктуризации производства и оптимизации трудовых ресурсов акционерного общества "Узеньмунайгаз";
Министерства финансов и Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан по выработке Плана финансирования оборотного капитала акционерного общества "Узеньмунайгаз".
2. Министерству финансов и Министерству нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан направить документы в Международный Банк Реконструкции и Развития в установленные им сроки.
Премьер-Министр
Республики Казахстан