Павлодар 1-ЖЭО мүлiктiк кешенiн жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 25 маусым N 789
Павлодар облысының энергетика қызметiн қаржылық және шаруашылық дамыту және аймақты сенiмдi әрi үздiксiз энергиялық жабдықтауды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi он күн мерзiмде Павлодар 1-ЖЭО балансында тұрған мүлiктi өткiзу-қабылдау актiсi бойынша Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi комитетiне берсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен бiрлесiп 1996 жылғы 15 шiлдеге дейiн Павлодар 1-ЖЭО-ны қаржылық және экономикалық сауықтыру үшiн қажеттi инвестициялық қажеттiлiгiн айқындасын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi, Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бiр ай мерзiмде Павлодар 1-ЖЭО сыртқы және iшкi қарыз мiндеттемелерiн өтеу тетiгiн әзiрлесiн.
4. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк
комитетi 1996 жылғы 1 тамызға дейiн Павлодар 1-ЖЭО-нiң мүлiктiк
кешенiн жекешелендiру жөнiнде ашық тендер өткiзсiн.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау Премьер-Министрдiң
орынбасары Г.Г. Штойкке жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О приватизации имущественного комплекса Павлодарской ТЭЦ-1
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 789
В целях развития финансовой и хоэяйственной деятельности энергетики Павлодарской области, обеспечения региона надежным и бесперебойным энергоснабжением Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в десятидневный срок передать Государствонному комитету Республики Казахстан по приватизации по акту приема-передачи имущество, находящееся на балансе Павлодарской ТЭЦ-1.
2. Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан совместно с Государственным комитетом Республики Казахстан по приватизации в срок до 15 июля 1996 года определить необходимые инвестиционные потребности Павлодарской ТЭЦ-1 для ее финансового и экономического оздоровления.
3. Министерству финансов, Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан, Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации в месячный срок разработать механизм погашения внешних и внутренних долговых обязательств Павлодарской ТЭЦ-1.
4. Государственному комитету Республики Казахстан по
приватизации до 1 августа 1996 года организовать и провести
открытый тендер по приватизации имущественного комплекса
Павлодарской ТЭЦ-1.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить
на Заместителя Премьер-Министра Штойка Г.Г.
Премьер-Министр
Республики Казахстан