Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 ақпандағы N 119 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 26 маусым N 805
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының аумағындағы стратегиялық шабуыл
қару-жарақтарын жою жөнiндегi Үкiмет комиссиясы туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 ақпандағы N 119 қаулысына
мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Котельников В.И.         - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп
және сауда министрлiгiнiң жанындағы
Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi
комитетi төрағасының бiрiншi
орынбасары, комиссия төрағасының
орынбасары
Андрющенко А.И.          - Қазақстан Республикасы экономика
министрiнiң орынбасары, комиссия
мүшесi
Шоқаев Е.И.              - Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары, комиссия мүшесi
Елеукенов Д.Ш.           - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң халықаралық
қауiпсiздiк және қару-жарақты,
бақылау жөнiндегi басқармасының
бастығы, комиссиясы мүшесi
Жантикин Т.М.            - Қазақстан Республикасы Ғылым
министрлiгi-Ғылым академиясы
жанындағы Атом энергиясы жөнiндегi
агенттiгiнiң бас директоры, комиссия
мүшесi
Брынкин В.А.             - Торғай облысының әкiмi, комиссия
мүшесi
Сапарбаев Б.М.           - Қызылорда облысының әкiмi, комиссия
мүшесi
Комиссия құрамына енгiзiлсiн:
Н.И. Баев, Н.Ф.Красносельский, Л.С.Дагаев, Б.К.Нұрғалиев,
Е.М.Баядилов, Ж.Қосабаев, С.Шаухаманов Комиссия құрамынан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 февраля 1995 г. N 119
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1996 г. N 805
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от
6 февраля 1995 г. N 119
P950119_
"О Правительственной комиссии по
ликвидации стратегических наступательных вооружений на территории
Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Комиссии:
КОТЕЛЬНИКОВА В.И.     - первого заместителя Председателя
Комитета по оборонной промышленности
при Министерстве промышленности и
торговли Республики Казахстан,
заместитель председателя комиссии
АНДРЮЩЕНКО А.И.       - заместителя Министра экономики
Республики Казахстан, член комиссии
ШОКАЕВА Е.И.          - заместителя председателя Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан, член комиссии
ЕЛЕУКЕНОВА Д.Ш.       - начальника Управления международной
безопасности и контроля над вооружением
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан, член комиссии
ЖАНТИКИНА Т.М.        - генерального директора Агентства по
атомной энергии при Министерстве науки -
Академии наук Республики Казахстан,
член комиссии
БРЫНКИНА В.А.         - акима Тургайской области, член комиссии
САПАРБАЕВА Б.М.       - акима Кзыл-Ординской области, член
комиссии;
вывести из состава комиссии Баева Н.И., Красносельского Н.Ф.,
Дагаева Л.С., Нургалиева Б.К., Баядилова Е.М., Косабаева Ж.,
Шаухаманова С.
Премьер-Министр
Республики Казахстан