Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 маусымдағы N 734 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 10 шiлде N 866
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының өнеркәсiбi кәсiпорындарын жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 маусымдағы N 734 қаулысына мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi 1-қосымшаға сәйкес 15 көмiр шахтасының мүлiктiк кешенiн, "Восточная" байыту фабрикасын, "Карагандашахтуголь" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының стандарттық емес жабдықтау және шағын механикаландыру зауытын, осы объектiлердi көлiктiк, энергетикалық және инженерлiк қамтамасыз ету, сондай-ақ Қарағанды көмiр бассейнiн қамтамасыз ететiн жекелеген кәсiпорындардың мүлiктiк кешендерiн 2-қосымшаға Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне берсiн";
3-тармақтағы "комитетi" деген сөзден кейiн "1 және
2-қосымшаларда" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақ "мемлекеттiк кәсiпорынның" деген сөздерден кейiн "және
Қарағанды көмiр бассейнiн қамтамасыз ететiн 2-қосымшада аталған
жекелеген кәсiпорындардың" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 10 шiлдедегi
N 866 қаулысына
1-қосымша
"Карагандашахтуголь" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорнының мүлiктiк кешен ретiнде сатылуға жататын
кәсiпорындардың
ТIЗБЕСI
"Шахтинский" шахтасы
Ленин атындағы шахта
"Қазақстан" шахтасы
"Тентек" шахтасы
"Молодежная" шахтасы
Калинин атындағы шахта
"Абай" шахтасы
"Соқыр" шахтасы
"Ақтас" шахтасы
"Саран" шахтасы
Күзембаев атындағы шахта
СССР-дiң 50 жылдығы атындағы шахта
Костенко атындағы шахта
"Стаханов" шахтасы
"Қарағанды" шахтасы
"Восточная" ВФЦ
Қарағанды көлiк-тиеу кәсiпорны (ҚКТК)
"Спецшахмонтаждегазация" газдан тазарту жүйелерiн салу және
монтаждау мен өрттен сақтандыру жөнiндегi мамандандырылған басқармасы
"Спецшахмонтаж" тау-кен шахтасы жабдықтарын монтаждау, бөлшектеу
және жөндеу жөнiндегi басқарма
Мамандандырылған автокөлiк кәсiпорны
Стандарттық емес жабдықтау мен шағын механизациялау зауыты
Ақпараттық-есептеу орталығы
Қарағанды скважина бұрғылау және "Шахтосушение" шахта алқаптарын
кептiру жөнiндегi құрылыс-монтаж басқармасы
"Карагандашахтуголь" мемлекеттiк кәсiпорнының басқарма аппараты
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 10 шiлдедегi
N 866 қаулысына
2-қосымша
Мүлiктiк кешен ретiнде сатылуға жататын Қарағанды
көмiр бассейнiн қамтамасыз ететiн жекелеген кәсiпорындар
ТIЗБЕСI
Автокөлiк кәсiпорны өндiрiстiк бiрлестiгi
Тихонов автокөлiк кәсiпорны
Жаңа Майқұдық автокөлiк кәсiпорны
Придолинск автокөлiк кәсiпорны
Саран автокөлiк кәсiпорны
Оқу-курстық комбинат
"Көмiрсервис" мамандандырылған монтаждау реттеу кәсiпорны
Тау-кен көлiгi жабдықтарын жөндеу жөнiндегi зауыт (ТККЖЖ)
Энергия зауыты
материалдық-техникалық жабдықтауды басқару
Мамандандырылған ЖҚБ
Өндiрiс-технологиялық байланыстар басқармасы
"Қарағандыэнергиякөмiр" бiрлескен кәсiпорны" ӨБ

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1996 г. N 734
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 10 июля 1996 г. N 866
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1996 г. N 734 P960734_ "О приватизации предприятий угольной промышленности Республики Казахстан" следующие изменение и дополнения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом передать Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации имущественный комплекс 15 угольных шахт, обогатительной фабрики "Восточная", завода нестандартного оборудования и малой механизации республиканского государственного предприятия "Карагандашахтуголь", системы транспортного, энергетического и инженерного обслуживания этих объектов согласно приложению 1, а также имущественные комплексы отдельных предприятий, обслуживающих Карагандинский угольный бассейн согласно приложению 2";
в пункте 3 после слова "указанных" дополнить словами "в приложениях 1 и 2";
пункт 4 дополнить словами "и отдельных предприятий, обслуживающих Карагандинский угольный бассейн, указанных в приложении 2".
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1996 г. N 734
П Е Р Е Ч Е Н Ь
предприятий республиканского государственного
предприятия "Карагандашахтуголь", подлежащих
продаже как имущественный комплекс
шахта "Шахтинская"
шахта им.Ленина
шахта "Казахстанская"
шахта "Тентекская"
шахта "Молодежная"
шахта им.Калинина
шахта "Абайская"
шахта "Сокурская"
шахта "Актасская"
шахта "Саранская"
шахта им.Кузембаева
шахта им.50-летия СССР
шахта им.Костенко
шахта "Стахановская"
шахта "Карагандинская"
ЦОФ "Восточная"
Карагандинское погрузочно-транспортное предприятие (КПТУ)
Специализированное управление по строительству и монтажу
дегазационных систем и предупреждения пожаров
"Спецшахтомонтаждегазация"
Управление по монтажу, демонтажу и ремонту горношахтного
оборудования "Спецшахтомонтаж"
Специализированное автотранспортное предприятие
Завод нестандартного оборудования и малой механизации
Информационно-вычислительный центр
Карагандинское строительно-монтажное управление по бурению
скважин и осушению шахтных полей "Шахтоосушение"
Аппарат управления государственного предприятия
"Карагандашахтуголь"
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1996 г. N 734
П Е Р Е Ч Е Н Ь
отдельных предприятий, обслуживающих
Карагандинский угольный бассейн, подлежащих
продаже как имущественный комплекс
Производственное объединенное автотранспортное предприятие
Тихоновское автотранспортное предприятие
Ново-Майкудукское автотранспортное предприятие
Придолинское автотранспортное предприятие
Саранское автотранспортное предприятие
Учебно-курсовой комбинат
Специализированное монтажное наладочное предприятие "Углесервис"
Завод по ремонту горнотранспортного оборудования (РГТО)
Энергозавод
Управление материально-технического снабжения
Специализированное РСУ
Управление производственно-технологической связи
ПО "Объединеное предприятие "Карагандаэнероуголь"