"Оңтүстiк Топар кен басқармасы" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 12 шiлде N 901. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi iс-қимыл бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Оңтүстiк Топар кен басқармасы" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiнiң жарғылық қорынан 60 процент мөлшерiндегi бөлiгiн сату үшiн Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне берсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Оңтүстiк Топар кен басқармасы" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiнiң жарғылық қорынан 60 процент мөлшерiндегi бөлiгiн ескертiлген шартпен белгiленген инвесторға - "Алаш" акционерлiк қоғамы фирмасының басқарушысына сатсын.
3. "Оңтүстiк Топар кен басқармасы" акционерлiк қоғамы акциялары мемлекеттiк пакетiнiң сатылмаған бөлiгi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң иелiгiнде қалдырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О приватизации государственного пакета акций акционерного общества "Южно-Топарское рудоуправление"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 1996 г. N 901. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В целях реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом передать для реализации Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации часть государственного пакета акций акционерного общества "Южно-Топарское рудоуправление" в размере 60 процентов от уставного фонда.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации продать часть государственного пакета акций акционерного общества "Южно-Топарское рудоуправление" в размере 60 процентов от уставного фонда на оговоренных условиях определенному инвестору - управляющей фирме - акционерному обществу "Алаш".
3. Нереализованную часть государственного пакета акций акционерного общества "Южно-Топарское рудоуправление" оставить в распоряжении Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом.
Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан